Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2009, 13:15

autor: Jiker

O premierze God of War III i sprzedaży Killzone 2

Amerykańska sieć GameStop sugeruje swoim wpisem poświęconym God of War III, że najnowsze dzieło Sony Computer Entertainment trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych dopiero 12 stycznia 2009 roku. Podobno informację o dacie przekazało popularnemu sprzedawcy samo Sony.

Amerykańska sieć GameStop sugeruje swoim wpisem poświęconym God of War III, że najnowsze dzieło Sony Computer Entertainment trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych dopiero 12 stycznia 2010 roku. Podobno informację o dacie przekazało popularnemu sprzedawcy samo Sony.

Do tej pory nie poznaliśmy oczywiście oficjalnej daty wydania nowych przygód Kratosa, zapowiedzianych w połowie grudnia zeszłego roku. Do powyższych danych również nie powinniśmy podchodzić jak do ostatecznych ustaleń. Niemniej jednak, pozwalają one dojść do wniosku, że prawdopodobieństwo wydania GoW III na przełomie 2009 i 2010 roku jest całkiem spore.

Kolejna informacja dotyczy natomiast najnowszej strzelaniny od Guerilla Games, a więc świetnie prezentującego się Killzone 2. Okazuje się bowiem, że produkcja, która uzyskała w naszej recenzji notę w wysokości 95%, bije rekordy popularności w amerykańskich sklepach z grami. Dzieło, którego oficjalna światowa premiera ustalona została na 27 lutego, plasuje się obecnie na szczytach rankingów sprzedaży (choć można je nabywać jedynie w drodze zamówienia przedpremierowego). Aktualnie znajduje się m.in. na drugim miejscu wśród tytułów zawartych w ofercie amerykańskiego Amazona.