Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Earthrise: First Impact (PC)
OkładkaEarthrise: First Impact (PC)

Earthrise: First Impact PC

Earthrise to umiejscowiona w świecie przyszłości gra MMORPG, za stworzeniem której stoi bułgarska firma Masthead Studios. Omawiana produkcja stanowi debiut studia z Bałkanów w branży elektronicznej rozrywki.

RPG | TPP | science fiction | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Earthrise: First Impact Premiera PC

4lutego2011

producent: Masthead Studios wydawca: Masthead Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Earthrise: First Impact

EVE Online

Guild Wars

Black Prophecy

Earthrise to umiejscowiona w świecie przyszłości gra MMORPG, za stworzeniem której stoi bułgarska firma Masthead Studios. Omawiana produkcja stanowi debiut studia z Bałkanów w branży elektronicznej rozrywki.

Akcja gry rzuca nas w wir konfliktu pomiędzy dwiema ludzkimi frakcjami, walczącymi o władzę w futurystycznym mieście Sal Vitas. Metropolia jest owocem pracy nowego społeczeństwa, które zostało uformowane po trzeciej wojnie światowej przy wsparciu technologicznych eksperymentów dających rasie homo sapiens nieśmiertelność. Dzięki technicznym nowinkom kod DNA każdego człowieka zapisany jest teraz w wielkiej bazie danych i w razie śmierci osobnika odtwarza się go natychmiastowo w procesie klonowania.

Możliwość sprawowania kontroli nad ludzką egzystencją to jeden z powodów, które doprowadziły do wybuchu walk w Sal Vitas. Druga przyczyna to zmagania o surowce i bezcenne źródła energii, dające włodarzom miasta pełen zakres władzy nad mieszkańcami i - tak jak sposobność decydowania o czyimś życiu - wzbudzająca u nich totalitarne zapędy. W obliczu panującego ucisku z podziemia wychodzi ruch oporu, Noir. W tym momencie do świata Earthrise wchodzą gracze, którzy w ramach trybu Player vs. Player muszą opowiedzieć się, po której stronie chcą działać i jaki nadać tok fabule rodem z powieści science-fiction.

Każdy użytkownik może kontrolować jedną postać, opatrzoną ponad stoma umiejętnościami. Gra nie posiada klasycznego podziału na poziomy doświadczenia, więc różnice w stażu uczestników zabawy uwidaczniają się jedynie w uzbrojeniu i stopniach, w jakich opanowali poszczególne zdolności. Prócz tego w produkcji Bułgarów występuje całe spektrum gatunków broni oraz wymyślnych pojazdów, pozwalających na przemieszczanie się w zurbanizowanym otoczeniu. Dodatkowo pod komendą graczy znajdują się roboty pełniące w Earthrise rolę chowańców, pomagających w zarządzaniu ekwipunkiem i wspierających swoich właścicieli w walce. Dziecko Masthead Studios może pochwalić się również rozwiniętym systemem ekonomii oraz dopracowaną (jak na tytuły z gatunku MMO) oprawą wizualną.

Produkt wymaga dostępu do Internetu oraz wnoszenia regularnych opłat abonamentowych.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 5,4 / 10 na podstawie 34 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.3 / 10 na podstawie 48 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Earthrise: First Impact

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Earthrise: First Impact Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 GT lub lepsza)
  • 20 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7