Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePS2NDS
Okładka Bob The Builder: Festival of Fun (PS2)

Bob The Builder: Festival of Fun

Bob The Builder: Festival of Fun to pozycja przeznaczona dla najmłodszych graczy, traktująca o perypetiach bohatera popularnej kreskówki - Boba Budowniczego. Na Boba i jego dzielne maszyny budowlane czeka kolejne zadanie - przygotowanie miejsca na letni festiwal.

Logiczne | edukacyjne

Okładka Bob The Builder: Festival of Fun (PS2)

data premiery gry:

23lis2007

PS2

14lis2008

NDS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bob The Builder: Festival of Fun to pozycja przeznaczona głównie dla młodszych graczy, traktująca o kolejnych perypetiach popularnego bohatera kreskówek dla dzieci, Boba Budowniczego. Czy Bob i jego dzielna drużyna poradzą sobie z nowym wyzwaniem, zależy tylko od gracza i jego umiejętności.

W Dolinie Sunflower trwają gorączkowe przygotowania do letniego festiwalu – będzie mnóstwo dobrego jedzenia, muzyka, no i oczywiście zabawa. Jednak jak na razie nic nie jest gotowe – i to właśnie zadanie dla Boba i reszty maszyn budowlanych. Autorzy przygotowali dla graczy 10 zadań, podczas których kierujemy poczynaniami Boba oraz jego przyjaciół, m.in. betoniarki Dizzy, właściciela pizzerii, Pana Sabatiniego czy też wiecznego dowcipnisia, stracha na wróble – Spuda. Rozgrywkę możemy prowadzić w pojedynkę bądź też zapraszając do niej maksymalnie 3 dodatkowych graczy.

Bob The Builder: Festival of Fun przygotowano z myślą o najmłodszych, tak więc rozgrywka jest łatwa, intuicyjna i oczywiście nie powodująca frustracji u odbiorcy. Wersja przeznaczona na konsolę DS wykorzystuje w pełni możliwości dotykowego ekranu, jak również przykładowo mikrofon – używając go możemy zdmuchnąć liście z planszy widocznej na ekranie

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Klasyfikacja PEGI Bob The Builder: Festival of Fun

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
NDS
PS2