Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka Crazy Circus (NDS)
OkładkaCrazy Circus (NDS)

Crazy Circus NDS

Crazy Circus to wirtualna symulacja cyrku składająca się z szeregu mini-gierek zręcznościowych. W grze stajemy się dyrektorem cyrku, którego zadaniem jest przywrócenie płynności finansowej przedsięwzięcia. Nasze zmagania będziemy oglądać w miłej, kreskówkowej grafice.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Crazy Circus Premiera NDS

12czerwca2009

producent: Farmind wydawca: dtp AG / Anaconda Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Crazy Circus to wirtualny cyrk, w którym czeka na nas mnóstwo zwariowanych atrakcji. Za stworzenie tej propozycji odpowiada firma Farmind, znana z kilku tytułów na DS-a (Wacky Races: Crash & Dash, World Series of Poker 2008) oraz PSP (Puzzle Scape). Wydawcą jest dtp entertainment.

Wielu z nas pamięta z dzieciństwa wycieczki do cyrku, który co kilka miesięcy przyjeżdżał do miasta. Twórcy tej produkcji postanowili przywołać te wspomnienia i stworzyli grę opowiadającą o cyrkowych akrobrajach i atrakcjach. W Crazy Circus wcielamy się w młodego dyrektora cyrku, zastępującego swojego chorego ojca. Naszym zadaniem jest uratowanie podupadającego przedsięwzięcia i przywrócenie mu dawnej chwały.

Gra składa się z 14 mini-gierek, w których wykonujemy cyrkowe sztuczki i przedstawienia. Wśród nich znajduje się wiele niesamowitych atrakcji: Oleg, czyli niedźwiedź potrafiący prowadzić motor i wykonywać na nim akrobacje, papuga huśtająca się na trapezie oraz miotający tortami klauni. Z czasem otrzymujemy dostęp do nowych wyzwań i artystów, uświetniających estradę naszego cyrku.

Prócz powyższych elementów tytuł oferuje przede wszystkim możliwość zabawy w maksymalnie 4 osoby, grając na jednej konsoli na zmianę. Wspólnie możemy więc wykonywać poszczególne elementy cyrkowego repertuaru. Autorzy przygotowali także specjalny tryb, w którym skupiamy się na ustanawianiu rekordów w konkretnych wybranych mini-gierkach. Oprawa wizualna gry jest utrzymana w bardzo kreskówkowej stylistyce.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Crazy Circus

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.