Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2008, 10:57

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 sierpnia 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie: pierwsze obrazki z Rhem 4, szkice koncepcyjne z Copernicus, premiera Premier Managera 09, zapowiedzi Viva Pinata, Dynasty Warriors 6 i inne. Zapraszamy do lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie: pierwsze obrazki z Rhem 4, szkice koncepcyjne z Copernicus, premiera Premier Managera 09, zapowiedzi Viva Pinata, Dynasty Warriors 6 i inne. Zapraszamy do lektury.

Rhem

Mystopodobna seria Rhem ma się całkiem dobrze. Do tej pory powstały już trzy części i nadchodzi pora na przedstawienie czwartej. W Sieci ukazały się pierwsze screeny, z których jeden jest do obejrzenia poniżej. Data premiery na razie pozostaje nieznana.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 sierpnia 2008) - ilustracja #1

Premier Manager

W miniony piątek miała miejsce światowa premiera najnowszej części cyklu Premier Manager. Oznaczona numerkiem 09 gra skierowana jest do użytkowników pecetów i konsoli PlayStation 2. Producentem i wydawcą programu jest firma Zoo Digital.

Copernicus

W Sieci pojawiły się pierwsze rysunki koncepcyjne pochodzące z produkowanej przez byłych twórców serii Everquest, nowej gry MMORPG zatytułowanej Copernicus. Na razie o samym przedsięwzięciu wiadomo bardzo niewiele lub prawie nic. Poniżej jeden z przykładowych szkiców. Pozostałe znajdziecie tutaj.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 sierpnia 2008) - ilustracja #2

Dynasty Warriors

Od 18 listopada użytkownicy pecetów i PlayStation 2 będą mogli przenieść się do starożytnych Chin, by tam walczyć o cesarski tron. Na ten bowiem dzień KOEI zaplanowało premierę gry Dynasty Warriors 6. Warto nadmienić, że wersje przeznaczone dla PS3 i Xboksa 360 trafiły na rynek w pierwszym kwartale tego roku.

Southpeak Games

Początek targów Games Convention już za dwa dni, tymczasem w ostatniej chwili listę pokazowych tytułów ujawniła firma Southpeak Games. Będą to:

  1. Raven Squad: Operation Hidden Dagger
  2. X-Blades
  3. Brave: Shaman’s Challenge
  4. Ninjatown
  5. Big Bang Mini
  6. Two Worlds: The Temptation

Viva Pinata

5 września do europejskich sklepów trafi Viva Pinata: Trouble in Paradise. Jak się okazuje, premierze wersji na Xboksa 360, będzie towarzyszyć również przeznaczona na konsolkę NDS Viva Pinata: Pocket Paradise. Będzie to przygotowana specjalnie z myślą o dwuekranikowym handheldzie, przeróbka pierwszej części serii, w której jednak pojawi się siedem nowych pinat i tryb Playground, pozwalający na jednoczesną zabawę dwóch osób poprzez Wi-Fi.

Burnout Paradise

Wiemy już, że Burnout Paradise trafio do sieci PlayStation Network w Stanach Zjednoczonych. Okazuje się jednak, że również mieszkańcy Starego Kontynentu będą mogli ściągnąć te wyścigi na własne dyski twarde bezpośrednio z europejskiej wersji PlayStation Store. Niestety, nie znamy jeszcze ceny, za jaką oferowana będzie gra.

Deer Drive

Lubiący sobie od czasu do czasu postrzelać do łosi i niedźwiedzi, a posiadający przy okazji konsolę Nintendo Wii, powinni zaopatrzyć się w Deer Drive – naładowaną akcją, mało ekologiczną strzelaninę, która przed dwoma laty została wydana już na komputery osobiste. Wersja Wii do sprzedaży trafi tej jesieni za sprawą firmy SCS Software. Poniżej okładka.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 sierpnia 2008) - ilustracja #3

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

NHL 09

Shot-Online

Divinity 2: Ego Draconis

Celebrity Sports Showdown

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

NHL 2K9

Space Siege - Buzzsaw Sizzle

Pyroblazer

Bionic Commando - ewolucja

gry