Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2008, 10:49

autor: vampire

Demo Final Fantasy XIII pozwoli na dwie godziny gry

Niedawno pisaliśmy o demie Final Fantasy XIII, w które mieszkańcy Japonii powinni móc zagrać w marcu przyszłego roku. Teraz pojawiły się w sieci dodatkowe informacje na ten temat. Otóż nie będzie ono zawierało z góry narzuconego przez twórców wycinka historii, zamiast tego autorzy postanowili wrzucić nas w otwarty fragment świata gry i pozwolić po prostu na dwugodzinną zabawę.

Niedawno pisaliśmy o demie Final Fantasy XIII, w które mieszkańcy Japonii powinni móc zagrać w marcu przyszłego roku. Teraz pojawiły się w sieci dodatkowe informacje na ten temat. Otóż nie będzie ono zawierało z góry narzuconego przez twórców, studio Square-Enix, wycinka historii, zamiast tego autorzy postanowili wrzucić nas w otwarty fragment świata gry i pozwolić po prostu na dwugodzinną zabawę w czasie której możemy zrobić co nam się podoba.

Demo Final Fantasy XIII pozwoli na dwie godziny gry - ilustracja #1

Zgodnie z tym, co pisaliśmy wcześniej demo edycji tworzonej z myślą o PS3 będzie rozpowszechniane jako dodatek do specjalnego wydania filmu Final Fantasy VII Advent Children. Niestety wciąż nie wiadomo w jakiej formie, jeśli w ogóle, ukaże się ono poza Krajem Kwitnącej Wiśni oraz czy właściciele Xboxów 360 także będą mogli sprawdzić wartość gry przed jej zakupem. Przypomnijmy, że w Japonii w pierwszej kolejności Final Fantasy XIII doczekają się posiadacze PS3 w roku 2009, natomiast reszta świata nieco później otrzyma jednocześnie obie wersje przeznaczone na PS3 i Xboxa 360.