Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 kwietnia 2008, 10:00

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (1 kwietnia 2008)

Wydano dodatek do Sword of the New World, Pro Evolution Soccer 2008 na Wii już dostępne, Mr. Driller zmierza na Xbox Live Arcade, Myst DS w złocie, potwierdzono Trauma Center: Under the Knife 2, demo Football Manager 2008 w ofercie Xbox Live – wtorkowe „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” pełne są ciekawych informacji. Zapraszamy do lektury.

Wydano dodatek do Sword of the New World, Pro Evolution Soccer 2008 na Wii już dostępne, Mr. Driller zmierza na Xbox Live Arcade, Myst DS w złocie, potwierdzono Trauma Center: Under the Knife 2, demo Football Manager 2008 w ofercie Xbox Live – wtorkowe „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” pełne są ciekawych informacji. Zapraszamy do lektury.

The Lord of the Rings Online

W sieci zadebiutowała właśnie poszerzona wersja oficjalnego serwisu poświęconego The Lord of the Rings Online : Mines of Moriapierwszemu oficjalnemu dodatkowi do popularnej pozycji MMOcRPG. Na jego łamach znajdziemy nie tylko podstawowe informacje o rozszerzeniu, ale przede wszystkim różnego rodzaju bonusy i ciekawostki, jak choćby mini-gry (wczoraj uaktywniona została pierwsza z nich, King Under the Mountain), za pośrednictwem których gracz będzie mógł wejść w posiadanie ekskluzywnych filmów, obrazków, a także przedmiotów, które ułatwią podróż po korytarzach Morii. Dodatek Mines of Moria trafi do sprzedaży jesienią bieżącego roku.

Sword of the New World

Firma K2 Network ogłosiła, że zapowiadany od dłuższego czasu dodatek do gry MMOcRPG Sword of the New World: Granado Espada pod tytułem The Land of the Dead został opublikowany. Rozszerzenie można pobrać w postaci Patcha #3 m.in. z oficjalnego serwisu poświęconego grze.

Pro Evolution Soccer 2008

Pro Evolution Soccer 2008 w wersji na konsolę Nintendo Wii zadebiutowało na kontynencie europejskim. Pozycję specjalnie zaprojektowaną z myślą o posiadaczach najnowszej stacjonarnej platformy japońskiego giganta (m.in. pod kątem unikalnego sterowania) mogą nabyć mieszkańcy wszystkich krajów wchodzących w skład Unii Europejskiej.

Mr. Driller Online

Z informacji opublikowanych przez koncern Microsoft wynika, że w tę środę oferta serwisu Xbox Live Arcade zostanie poszerzona o specjalną, sieciową wersję Mr. Driller. Produkcja autorstwa Namco Bandai zaoferuje graczom nie tylko zmagania przeznaczone dla pojedynczego gracza, ale także rozbudowany tryb rozgrywki wieloosobowej. Cena Mr. Driller Online została ustalona na poziomie 800 punktów.

Myst DS

Jak poinformowała firma Empire Interactive, produkcja specjalnej wersji przygodówki o tytule Myst, przeznaczonej dla konsoli Nintendo DS została ukończona, w związku z czym pozycja trafi już niedługo na półki sklepowe. Stanie się to 13 maja bieżącego roku. Myst DS zaoferuje graczom 40-godzinną przygodę, interfejs przygotowany do możliwości DS-a, a także zestaw mini-gier, które urozmaicą rozgrywkę i przyciągną do małego ekranów konsoli graczy młodszych stażem.

PixelJunk Monsters

Sony przygotowuje pierwszy oficjalny dodatek do gry PixelJunk Monsters dostępnej w ofercie usługi PlayStation Store. Rozszerzenie zatytułowane Encore zaoferuje graczom piętnaście nowych poziomów, zmienne warunki atmosferyczna oraz zestaw nowych efektów graficznych. Dodatek trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. W chwili obecnej nie dysponujemy niestety jego ceną. Podstawowe PixelJunk Monsters można nabyć za równowartość 3,49 funty.

Final Fantasy Fables

Final Fantasy Fables: Chocobo's Dungeon zostanie wydane poza granicami Japonii. W chwili obecnej znana jest jedynie data premiery amerykańskiej – najnowsza pozycja Square Enix przeznaczona dla Nintendo Wii trafi do tamtejszych sklepów 8 lipca bieżącego roku. W grze wcielimy się w popularnego Cida, którego zadaniem będzie odratowanie mieszkańców pewnego miasta, cierpiących na ciężki przypadek amnezji.

Football Manager 2008

Chcielibyśmy poinformować wszystkich spragnionych menedżerki posiadaczy konsoli Xbox 360, że na łamach Xbox Live Marketplace zadebiutowało wczoraj oficjalne demo Football Manager 2008, najnowszej odsłony popularnego cyklu firmy Sports Interactive. Demonstracja zajmuje 260 MB i umożliwia rozegranie połowy sezonu w lidze złożonej z czternastu zespołów. Przypominamy również, że polska premiera gry odbędzie się już pojutrze. Dystrybucją tytułu zajmuje się CD Projekt.

SOCOM

Firma Sony Computer Entertainment zdecydowała się na uczynienie z dwóch starych i jednego świeżego zestawu map multiplayer do gier SOCOM 3: U.S. Navy SEALs oraz SOCOM: U.S. Navy SEALs Combined Assault (obie wyprodukowane z myślą o PlayStation 2) dodatków zupełnie darmowych. Zainteresowani gracze mogą się w nie zaopatrzyć z poziomu sieciowego menu obu produkcji.

Trauma Center: Under the Knife 2

Kontynuacja popularnej pozycji, w której wcielamy się chirurga, jeszcze tego lata zostanie wydana na terenie Stanów Zjednoczonych. Trauma Center: Under the Knife 2 powstaje z myślą o przenośnej konsoli Nintendo DS.

Galerie

Kończąc „Wieści ze świata” proponujemy Wam kilka najciekawszych zestawów zrzutów ekranowych z poprzedniego dnia. Dzisiaj polecamy:

WWE SmackDown vs. Raw 2009

We Ski

Warhammer Online: Age of Reckoning

Call of Duty 4: Modern Warfare

Prototype

The Chronicles of Spellborn

50 Cent: Blood on the Sand

Mobile Ops: The One Year War

Myst DS

gry