Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Fast Travel from Anywhere | Najlepsze mody | Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

Niektórzy mogą uznać tego typu modyfikacje za niepotrzebne ułatwienie lub nawet oszustwo, jednak wielu graczy po zainstalowaniu Fast Travel from Anywhere odetchnie z ulgą.

Mod pozwala teleportować się do odkrytych drogowskazów z dowolnego miejsca na mapie - nawet z całkowitego odludzia - Fast Travel from Anywhere | Najlepsze mody | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Mod pozwala teleportować się do odkrytych drogowskazów z dowolnego miejsca na mapie - nawet z całkowitego odludzia. Fast Travel from Anywhere kończy z nużącym podróżowaniem do miejsc szybkiej podróży, co może być szczególnie przydatne dla graczy, którzy przechodzą grę kolejny raz i chcą np. wykonać wszystkie możliwe zadania. Świetnie wykonany świat jest już im znany, więc odpuszczenie kawałka terenu nie jest niczym straszny, a brak wymogu podróżowania do drogowskazów odczuwalnie zwiększa tempo rozgrywki.

Instalacja

Pobierz modyfikacje z naszych serwerów FTP.

Instalacji moda jest dostępna za pośrednictwem Nexus Mod Managera lub ręcznie - wystarczy przenieść pliki z pobranego archiwum do folderu Mods w głównym katalogu gry.