Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Daily Monster Hunt Challenge | Najlepsze mody | Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

The Daily Monster Hunt Challenge dodaje do gry coś w rodzaju nowych zadań. Nie są to przygody na miarę tych stworzonych przez CD Projekt RED, ale gracze, którzy odkryli już wszystkie zakamarki Wiedźmin 3: Dziki Gon mogą być zadowoleni.

Mod wprowadza do gry daily questy, czyli zadania, które każdego dnia pojawiają się na jednej z tablic ogłoszeniowych w Novigradzie, Velen, lub Skellige - The Daily Monster Hunt Challenge | Najlepsze mody | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Mod wprowadza do gry "daily questy", czyli zadania, które każdego dnia pojawiają się na jednej z tablic ogłoszeniowych w Novigradzie, Velen, lub Skellige. Misje umożliwiają wzięcie udziału w polowaniu na losowego potwora, jednak w całość zamieszany jest Gaunter o'Dim, więc znajduje się tutaj odrobina hazardu. Po zerwaniu ogłoszenia z tablicy owa postać się pojawia i zaprasza do udziału w swojej grze oraz ustaleniu stawki - jeśli wybrane monstrum zostanie zabite przed końcem doby, to gracz zgarnia podwojoną sumę, a w przeciwnym wypadku nie otrzymuje nawet jednej monety. Oczywiście przybliżona lokacja potwora zostaje oznaczona na mapie.

Instalacja

Pobierz modyfikacje z naszych serwerów FTP.

Pobierz modyfikacje z portalu Nexus Mods.

Modyfikacje można zainstalować ręcznie - kopiując całą zawartość pobranego archiwum do głównego katalogu gry i podmieniając proponowane pliki.