Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2009, 10:30

autor: Jiker

Wieści ze świata (World of Warcraft, Halo Wars, Team Fortress 2) 20/05/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowy screen z All Points Bulletin, premiera dodatku do Halo Wars, Suda 51 pracuje dla Square Enix i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowy screen z All Points Bulletin, premiera dodatku do Halo Wars, Suda 51 pracuje dla Square Enix i inne. Zapraszamy do lektury.

All Points Bulletin

Studio Realtime Worlds, producent Crackdowna,ujawniło nowy zrzut ekranowy z gry MMO All Points Bulletin (PC, X360) oraz potwierdziło, że w trakcie targów E3 (2-4 czerwca, Los Angeles) przeprowadzi pokaz swojego dzieła.

Global Agenda

Futurystyczny, powstający na bazie silnika Unreal Engine 3 produkt MMO o tytule Global Agenda zaznaczy swoją obecność na targach E3 w postaci grywalnego dema. Światowy debiut produkcji Hi-Rez Studios, będącej połączeniem gry akcji i cRPG, zostanie przeprowadzony w drugiej połowie bieżącego roku.

Halo Wars

Wczoraj, w ramach Xbox Live Marketplace udostępnione zostało pierwsze DLC do strategii czasu rzeczywistego Halo Wars na Xboksa 360. Dodatek o tytule Strategic Option kosztuje 800 punktów MS i wprowadza do gry trzy nowe tryby rozgrywki multiplayer oraz zestaw Osiągnięć.

Team Fortress 2

Uaktualnienie, jakie jutro zostanie wprowadzone do sieciowej strzelaniny Team Fortress 2, zaoferuje nową broń dla klasy Szpiega. Będzie nią pistolet o nazwie Ambasador, pozwalający na zdejmowanie przeciwników ze sporych odległości. Ponadto Szpieg otrzyma dwa nowe zegarki - szczegóły tutaj.

Grasshopper Interactive

Suda 51, prezes studia Grasshopper Interactive i twórca m.in. Killer 7 oraz No More Heroes, rozpoczął współpracę z japońską firmą Square Enix. Co będzie jej efektem? Być może nowatorskie jRPG? Przypominamy, że popularny producent pracuje aktualnie nad kontynuacją No More Heroes na Wii oraz nieujawnionym jeszcze survival horrorem dla Electronic Arts.

Legendary Pictures

Hollywoodzka wytwórnia filmów Legendary Pictures poinformowała o otwarciu specjalnego oddziału, który zajmie się produkcją gier komputerowych. Będą one powstawać na podstawie obecnych i przyszłych marek wytwórni. Pierwszą ma być adaptacja thrillera The Lost Patrol (premiera w 2010 roku). Przypominamy, że Legendary Pictures pracuje nad stworzeniem filmów opartych na licencjach World of Warcraft i Gears of War.

We Rock: Drum King

Produkcja We Rock: Drum King na Wii wydana w Europie w pierwszej połowie kwietnia ukaże się na rynku amerykańskim pod tytułem Rolling Stone: Drum King (premiera na przełomie maja i czerwca). Wcielamy się w niej w perkusistę, którego kontrolujemy przy pomocy dwóch Wiimote’ów.

World of Warcraft

Najnowszy patch do World of Warcraft (3.1.2) został wzbogacony o narzędzie noszące nazwę Equipment Manager. Dzięki niemu możliwe będzie zdecydowanie bardziej intuicyjne zarządzenia postacią.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Quake Live

All Aspect Warfare

ArmA 2: Armed Assault 2

Brutal Legend

Earth No More

Madden NFL 10

Guitar Hero 5

BlazBlue: Calamity Trigger PS3

BlazBlue: Calamity Trigger X360

Champions Online

Dead to Rights: Retribution

League of Legends: Clash of Fates

Little League World Series 2009: Baseball NDS

Little League World Series 2009: Baseball Wii

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Bionic Commando Gramy!

gry