Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2009, 09:17

autor: Maciej Śliwiński

Film Meet The Spy w sieci; kolejna aktualizacja Team Fortress 2 w czwartek

W sieci pojawił się kolejny film z serii „Meet the…” prezentujący klasy postaci w Team Fortress 2. Tym razem jego bohaterem jest Szpieg. Premiera tej animacji ma związek z zapowiedzianą na czwartek aktualizacją gry Valve.

W sieci pojawił się kolejny film z serii „Meet the…” prezentujący klasy postaci w Team Fortress 2. Tym razem jego bohaterem jest Szpieg. Premiera tej animacji ma związek z zapowiedzianą na czwartek aktualizacją gry Valve.

Film Meet The Spy w sieci; kolejna aktualizacja Team Fortress 2 w czwartek - ilustracja #1

Ponad trzyminutowa animacja filmowa, którą przez dwa dni na YouTube obejrzało prawie 50 tysięcy użytkowników, opowiada historię ataku Szpiega na bazę przeciwnej drużyny. Wszystko utrzymane jest w lekkim, dowcipnym i zabawnym tonie, znanym z poprzednich prezentacji klas w Team Fortress 2.

W ostatnich dniach kilkukrotnie informowaliśmy Was o przygotowanych przez Valve aktualizacjach dla kilku klas postaci występujących w tej grze. Film Meet The Spy, który pokazał się na popularnym serwisie YouTube, oraz kolejna podstrona aktualizacji na oficjalnej stronie gry potwierdzają, że to właśnie Szpieg otrzyma nowe umiejętności.

Wiele w tej kwestii wyjaśnia również kolejna podstrona, która ujrzała światło dziennie w weekend. Według wcześniejszych zapowiedzi Valve, mieliśmy się z niej dowiedzieć o kolejnych zmianach w klasie Snajpera, jednak na oficjalnej stronie gry pojawiła się zapowiedź modyfikacji Szpiega. Prawdopodobnie aktualizacja tej klasy zostanie dokonana 21 maja. Taką datę sugeruje przynajmniej strona główna gry.

Co otrzyma Szpieg? Przede wszystkim umiejętność „Dead Ringer”, która uczyni go niewidzialnym momentalnie po zaatakowaniu. Dodatkowo w miejscu zajścia pozostaną fałszywe zwłoki dla zmylenia przeciwnika. Stan niewidzialności ma trwać ponoć 8 sekund – wystarczająco długo, aby Szpieg uciekł z placu boju lub zaatakował przeciwnika. Druga nowa umiejętność również będzie opierała się na niewidzialności. „Cloak and Dagger” sprawi, że nasz Szpieg będzie w stanie pozostać przez długi czas niewidzialny, pod warunkiem, że nie będzie się ruszał.