Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PS3PC
Okładka Earth No More (X360)
OkładkaEarth No More (X360)

Earth No More

Earth No More to ukazana z perspektywy pierwszej osoby strzelanina, która jest debiutem fińskiej grupy Recoil Games. Warto dodać, że powstała we współpracy ze znanym producentem tego typu produkcji, firmą 3D Realms.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Earth No More Premiera

anulowana

X360 PS3 PC

producent: Recoil Games

Gry podobne do Earth No More

Gears of War

Clive Barker's Jericho

TimeShift

Earth No More to ukazana z perspektywy pierwszej osoby strzelanina, która jest debiutem fińskiej grupy Recoil Games. Warto dodać, że powstała we współpracy ze znanym producentem tego typu produkcji, firmą 3D Realms.

Will Forsyth, główny bohater gry, zostaje uwięziony na terenie objętym kwarantanną. Rozprzestrzeniający się wirus rozpanoszył się w niewielkim miasteczku w Nowej Anglii – szybko rozrastające się, trujące pnącza przekształcają środowisko naturalne, a także tworzą zmutowane rośliny i zwierzęta. Niebezpieczna zaraza zmusza ludność cywilną do ewakuacji. Bohater wraz z kilkoma spotkanymi na swojej drodze ludźmi tworzy drużynę, z którą przemierza zarażone tereny.

Podczas rozgrywki główną rolę odgrywa współpraca z naszymi towarzyszami broni. Ta kooperacja daleka jest jednak od tej znanej nam z drużynowych strzelanin taktycznych. Dzięki zdolnościom poszczególnych bohaterów możemy rozwiązywać konkretne zadania czy używać pewnych rodzajów broni, w tym takich, z których można korzystać wyłącznie w parach (w ich obsłudze mogą pomóc nam także spotkane w świecie gry istoty). Warto pamiętać, że nie zawsze mutanci stoją po przeciwnej stronie barykady, często zdarza się bowiem, że wyciągają ku nam pomocną dłoń.

Earth No More stworzona jest na bazie silnika graficznego Unreal Engine 3. Poza kampanią dla jednego gracza oferuje również tryb multiplayer, w którym przemierzamy niebezpieczne terytoria współpracując z innymi graczami.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 9,3 / 10 na podstawie 210 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Earth No More: 16+

X360
PS3
PC