Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3PCX360
Okładka Earth No More (PS3)

Earth No More

Earth No More to ukazana z perspektywy pierwszej osoby strzelanina, która jest debiutem fińskiej grupy Recoil Games. Warto dodać, że powstała we współpracy ze znanym producentem tego typu produkcji, firmą 3D Realms.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | strzelanki

Okładka Earth No More (PS3)

producent: Recoil Games

data premiery gry:

anulowana

X360 PS3 PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Earth No More to ukazana z perspektywy pierwszej osoby strzelanina, która jest debiutem fińskiej grupy Recoil Games. Warto dodać, że powstała we współpracy ze znanym producentem tego typu produkcji, firmą 3D Realms.

Will Forsyth, główny bohater gry, zostaje uwięziony na terenie objętym kwarantanną. Rozprzestrzeniający się wirus rozpanoszył się w niewielkim miasteczku w Nowej Anglii – szybko rozrastające się, trujące pnącza przekształcają środowisko naturalne, a także tworzą zmutowane rośliny i zwierzęta. Niebezpieczna zaraza zmusza ludność cywilną do ewakuacji. Bohater wraz z kilkoma spotkanymi na swojej drodze ludźmi tworzy drużynę, z którą przemierza zarażone tereny.

Podczas rozgrywki główną rolę odgrywa współpraca z naszymi towarzyszami broni. Ta kooperacja daleka jest jednak od tej znanej nam z drużynowych strzelanin taktycznych. Dzięki zdolnościom poszczególnych bohaterów możemy rozwiązywać konkretne zadania czy używać pewnych rodzajów broni, w tym takich, z których można korzystać wyłącznie w parach (w ich obsłudze mogą pomóc nam także spotkane w świecie gry istoty). Warto pamiętać, że nie zawsze mutanci stoją po przeciwnej stronie barykady, często zdarza się bowiem, że wyciągają ku nam pomocną dłoń.

Earth No More stworzona jest na bazie silnika graficznego Unreal Engine 3. Poza kampanią dla jednego gracza oferuje również tryb multiplayer, w którym przemierzamy niebezpieczne terytoria współpracując z innymi graczami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Nośnik: 1 BD

Oczekiwania czytelników: 9,3 / 10 na podstawie 210 głosów czytelników.

Gry podobne do Earth No More

Wymagania wiekowe Earth No More

16+

Earth No More – strzelanka od autorów serii Duke Nukem będzie reaktywowana
Earth No More – strzelanka od autorów serii Duke Nukem będzie reaktywowana

wiadomość26 września 2012

Na portalu Gambitious, zajmującym się finansowaniem społecznościowym gier, pojawiła się informacja o bliskim rozpoczęciu zbiórki na projekt Earth No More. Jako deweloper projektu wymieniono firmę 3D Realms. Chodzi o strzelankę z wieloma bohaterami, której akcja rozgrywa się w opanowanym przez wirus Waszyngtonie.

Prace nad Earth No More zawieszone do odwołania
Prace nad Earth No More zawieszone do odwołania

wiadomość15 grudnia 2009

Fińskie studio Recoil Games ogłosiło zawieszenie prac nad Earth No More. Jest to kolejne z całej serii potknięć przy produkcji tego tytułu. Ta strzelanina z perspektywy pierwszej osoby zapowiedziana została jeszcze w 2007 roku.

Pierwsze zdjęcia z Earth No More
Pierwsze zdjęcia z Earth No More

wiadomość17 maja 2009

Pojawiły się pierwsze fotki z Earth No More, produkcji fińskiego studia Recoil Games, które zostało założone przez jednego z byłych członków Remedy (zajmującego się obecnie tytułem Alan Wake). Gra akcji będzie opowiadać o konflikcie człowieka z rozgniewaną naturą, próbującą zniszczyć gatunek ludzki. Ciekawy pomysł w kwestii fabuły wsparty został, jak można się przekonać, przyjemną oprawą wizualną.

Kolejne informacje na temat gry Earth No More

wiadomość20 czerwca 2007

Przedwczoraj informowaliśmy was o zapowiedzi Earth No More, strzelaniny, która powstanie dzięki współpracy firm 3D Realms Entertainment oraz fińskiego studia Recoil Games. Wiadomości te udało się zdobyć dzięki najnowszemu numerowi magazynu Game Informer. Przeglądając dokładniej wspomniany tekst, udało się dotrzeć do kilku dodatkowych wypowiedzi twórców.

3D Realms ujawnia Earth No More

wiadomość18 czerwca 2007

Pracownicy firmy 3D Realms Entertainment, Inc. oraz fińskiego studia Recoil Games Ltd. (powołanego do życia w marcu bieżącego roku), połączą swoje siły w celu stworzenia nowej strzelaniny, zatytułowanej Earth No More – czytamy w najnowszym numerze magazynu Game Informer. Napędzany silnikiem Unreal Engine 3 produkt, zadebiutuje na rynku za dwa lata.

X360
PS3
PC