Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2007, 14:13

autor: Metatron

Kolejne informacje na temat gry Earth No More

Przedwczoraj informowaliśmy was o zapowiedzi Earth No More, strzelaniny, która powstanie dzięki współpracy firm 3D Realms Entertainment oraz fińskiego studia Recoil Games. Wiadomości te udało się zdobyć dzięki najnowszemu numerowi magazynu Game Informer. Przeglądając dokładniej wspomniany tekst, udało się dotrzeć do kilku dodatkowych wypowiedzi twórców.

Przedwczoraj informowaliśmy was o zapowiedzi Earth No More, strzelaniny, która powstanie dzięki współpracy firm 3D Realms Entertainment oraz fińskiego studia Recoil Games. Wiadomości te udało się zdobyć dzięki najnowszemu numerowi magazynu Game Informer. Przeglądając dokładniej wspomniany tekst, udało się dotrzeć do kilku wypowiedzi twórców, które rzucają nieco światła na to, w którym kierunku podąży produkcja.

Oczywiście, jak to zwykle bywa przy wczesnych zapowiedziach gier (premiera planowana jest dopiero za dwa lata), twórcy bardzo enigmatycznie mówią o swoim dziele. Wiemy na razie, że nie będzie to klasyczna strzelanina, w której kierujemy jednym bohaterem, ale jednocześnie nie będzie to gra oparta na kierowaniu uzbrojonym oddziałem. Wspomniano również o tym, że niemal każda broń, jaka znajdzie się w grze, będzie mogła być wykorzystana w trybie kooperacji na zasadach podobnych nieco do łapania duchów w filmie GhostBusters (jedna osoba więziła niematerialną istotę w specjalnym strumieniu światła, a druga łapała ją za pomocą specjalnego urządzenia). Co ciekawe, współpracować ze sobą nie będą jedynie osoby stojące po stronie bohatera, ale również przeciwnicy, którzy wzajemnie będą uzupełniać swoje umiejętności. Żeby lepiej oddać zachowanie grupy, twórcy pilnie analizują takie filmy jak Alien, The Thing, Inwazję porywaczy ciał, a także 28 dni później, pragnąc przenieść zawarte w nich pomysły do rozgrywki w Earth No More.

Przypominamy, że gra przygotowywana jest na konsole PS3, Xbox 360 oraz komputery PC. Niedługo powinny pojawić się kolejne informacje na temat wspomnianej produkcji, nie omieszkamy wam ich wówczas podać.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Earth No More

Earth No More