Capcom kontratakuje - Tarzan i Spider-Man w jednym!
21 623 wyświetlenia
(10:42)
29 lipca 2010
Tarzan, Spider-Man i Duke Nukem w jednym ciele? Zobacz razem z nami pierwsze poziomy Bionic Commando, najnowszej produkcji Capcomu! (403)
GRYOnline
Gracze
Steam
Nasz najnowszy materiał wideo bierze pod lupę absolutny fenomen branży gier wideo. Dokładnie 26 lat po rynkowym debiucie sprawdzamy, dlaczego kultowe Dungeon Keeper 2 wciąż pozostaje niedoścignionym wzorem dla wszystkich strategii pozwalających nam wcielić się w mrocznego władcę podziemi.
tvgry
25 marca 2026
Najnowszy film bierze na warsztat jedną z najbardziej polaryzujących odsłon w historii cyfrowej rozrywki – Worms 3D. Złota era płaskich map, precyzyjnych rzutów z liny i wybuchających owiec w 2D to dla wielu świętość. Kiedy jednak ekipa Team17 postanowiła wejść w pełen trójwymiar, społeczność pękła na pół.
tvgry
28 marca 2026
Nasz najnowszy film to głęboka analiza Crimson Desert – ambitnego projektu od Pearl Abyss, który próbuje wyważyć otwarte drzwi między gatunkami. To produkcja, która bez kompleksów pożycza patenty od najlepszych: znajdziecie tu genotyp GTA, wspinaczkowe DNA Assassin’s Creed oraz niemal chorobliwą dbałość o detale rodem z Red Dead Redemption 2.
tvgry
19 marca 2026
Nvidia rzuca na stół kolejną kartę, która ma zmienić zasady gry. Zapowiedź DLSS 5 wywołała w sieci prawdziwe trzęsienie ziemi. Zieloni obiecują technologię, która dzięki zaawansowanym algorytmom AI wygeneruje w locie fotorealistyczne oświetlenie i tekstury, wznosząc grafikę na poziom dotąd nieosiągalny dla domowych pecetów. Ale czy to na pewno droga, którą chcemy podążać?
tvgry
19 marca 2026
Jakiś czas temu Frozi odwiedził siedzibę Blizzarda, gdzie miał okazję zagrać w Lord of Hatred - nowy dodatek do Diablo 4. W tym materiale postanowił podzielić się swoimi doświadczeniami.
tvgry
9 marca 2026
Crimson Desert wyrasta na jedną z najbardziej intrygujących, a zarazem zagadkowych premier nadchodzących miesięcy. Najnowsza analiza ucina spekulacje: to nie kolejne MMO, lecz rasowa przygodowa gra akcji klasy premium dla jednego gracza. Twórcy z Pearl Abyss stawiają na odważne rozwiązania, zastępując klasyczny pasek doświadczenia unikalnym systemem artefaktów. Całość napędza autorski silnik, oferujący fotorealistyczną oprawę i zaawansowaną fizykę, a co najważniejsze – produkcja ma być całkowicie wolna od mikropłatności. Mimo technologicznego przepychu, materiał studzi hurraoptymizm, punktując spore wymagania dyskowe, brak pokazów konsolowych oraz bardzo późne embargo na recenzje.
tvgry
19 marca 2026
Zapis rozmowy redaktorów serwisu GRYOnline, którzy analizują archiwalne wydanie czasopisma New Secret Service z listopada 2000 roku. Łosiu i T_bone wspominają początki branży gier w Polsce, porównując ówczesne standardy recenzji, kontrowersyjne reklamy oraz specyficzny język tamtej epoki. W tekście pojawiają się wspomnienia o kultowych tytułach, takich jak Baldur’s Gate 2 czy Diablo 2, a także techniczne anegdoty o podkręcaniu starych procesorów. Uczestnicy dyskusji zauważają, że wiele dzisiejszych problemów branżowych, jak narzekanie na brak innowacji, było obecnych już ćwierć wieku temu. Całość stanowi nostalgiczną podróż do przeszłości, ukazującą ewolucję mediów gamingowych oraz zmianę mentalności graczy na przestrzeni lat. Rozmowa podkreśla również historyczne znaczenie magazynu, który kształtował polską kulturę cyfrową u progu nowego tysiąclecia.
tvgry
5 marca 2026
Analiza bierze na warsztat plagę wysokobudżetowych porażek, gdzie gigantyczne pieniądze topione są w bezpłciowych kopiach rynkowych trendów. Materiał punktuje zjawisko toksycznej pozytywności i zamykania się deweloperów w bańkach informacyjnych, co skutecznie kastruje projekty z rzetelnej oceny jakości na etapie produkcji. Przykłady takich tytułów jak Concord czy skasowane Hyenas dobitnie obrazują, jak fatalne zarządzanie oraz całkowite odklejenie od realiów skutkują tworzeniem gier, których nikt nie potrzebuje. To gorzka lekcja o kryzysie rzemiosła, gdzie brak charakteru i ignorowanie głosu społeczności prowadzą prosto na śmietnik historii.
tvgry
11 marca 2026
Thomas Mahler ze swoim No Rest For The Wicked chce narzucać kierunek ewolucji gatunku hack’n’slashy. Może jednak się nie wyrobić, bo pod szyldem Moonbeast ojcowie izometrycznego action RPG wracają do gry z Darkhaven. I istnieje szansa, że pozamiatają.
tvgry
5 marca 2026
Czy Control Resonant może wnieść świeżość do formuły otwartych światów? Materiał powstał na bazie tekstu Huberta Sosnowskiego pod tytułem "Psychodeliczny Manhattan zamiast kolejnej mapy Ubisoftu - dlaczego wierzę w Control 2", który znajdziecie w naszym dziale Opinii.
tvgry
3 marca 2026
Jakaś produkcja super najwyższych lotów może to i nie jest ale, daremną też ją nazwać nie można. Ma oczywiście swoje uroki ale ma też słabe strony jak linia fabularna. Dla mnie średniak.

Wg mnie materiał strasznie słaby. Sam początek gry rzeczywiście jest słaby, ponieważ mamy mało możliwości w walce. Sądze, że powinniście pokazać którąś z późniejszych misji bo dopiero tam zaczyna się prawdziwa gra. Gre polecam, gdyż strasznie wciąga, z powodu właśnie możliwości bohatera oraz ciekawej grafiki.
"Cześć, witajcie w kolejnym filmie z cyklu GRAMY!" ach kiedy słyszę te słowa wiem że będzie super film GRAMY!.
Zapowiada się dobra gra. Ciekawo, kto w Polsce wyda tę grę.
Naprawde dobrze to wygląda i można nawet przeżyć ten dzwięk strzału niczym z pistoletu na wode
Gra mi się podoba... chciałbym jeszcze zobaczyc ja tym ramieniem sie walczy i czy oprocz monotonnego łażenia po miescie i strzelania to przeciwnikow jest cos jeszcze ciekawego... pozdrawiam
Miałem okazję pograć i gra mi się podoba poza jedną rzeczą... DEBILNYM ograniczeniem możliwości eksploracji terenu. Rozumiem ograniczanie bardziej odległych wypadów, ale wygląda to tak, że chcesz wspiąć się na pobliski wieżowiec czy nawet niewielki budynek muzeum i już za chwilę wyskakuje Ci ikonka oznaczająca narastające promieniowanie. :/ Natomiast sama mechanika przemieszczania się po planszy IMHO bije na głowę ostatniego Spider-Mana.
Jak dla mnie ta gra to absolutne rozczarowanie. Jest kiepska. Nie jest tragiczna, ale jest zwyczajnie kiepska. Grafika może jeszcze by jakoś uszła, gdyby nie paskudnie rozmyte tło (które czasami nie bardzo ma ochotę na czas się "wyostrzyć", coś PASKUDNEGO) i widoczny aliasing. Muzyka jak dla mnie na plus, fajna. Ale za to gameplay...czegoś tak nudnego już dawno nie widziałem. Nastawiałem się na fajną grę w otwartym świecie, coś jak Crackdown, tyle, że jeszcze bardziej efektowne. A co otrzymałem? Do bólu liniową zręcznościówkę, która z uwagi na NUDNE i totalnie schematyczne misje (zabij -> włam się do systemu) po prostu usypia. Wszechobecne "radioaktywne" ograniczenia w poruszaniu się psują zabawę. Jak dla mnie szkolna trójka z minusem. Spodziewałem się więcej, otrzymałem standardową, schematyczną, liniową strzelanko-bujankę z ograniczoną promieniowaniem małpą w roli głównej. NIE polecam.
@sszaki: ładniej? Nie widziałem tamtych produkcji, ale BC jest brzydki przez te fatalne rozmycia wszystkiego w odległości kilku metrów od głównego bohatera. Czegoś takiego jak otwarte miasto w tej grze nie uświadczysz. A wielka szkoda.
@SILENTALTAIR: zgadzam się. Poruszanie nie sprawia frajdy, tak jak całe huśtanie się itd.
z tego co widze to nic specjalnego. samo poruszanie się po mieście tez nie jest jakis super, nie sprawia tak duzej przyjemności jak np w mirror's
hymmmm gra wygląda napewno najładniej spośród infamous, prototype, redfaction i bc ale to chyba byłby koniec przewagi nad nimi :) wygląda strasznie nudno.... zero akcji i mam wrażenie ze tu nie ma całkowicie otwartego świata jak w innych tytułach.
Najwyższy poziom trudności. Jaki lansiarz. Nice Nice.
Mój ASG z bazaru głośniej strzela od tej pukawki :/
O matko ale nudna gra. Nic ciekawego tam się nie dzieje cały czas tylko latasz słabe.
moim zdaniem gra wyglada naprawde nizle i napewno u mnie zawita^^
Na usta wpycha mi się tylko jedno wyrażenie: "bujaj się!"
Nie za bardzo mi się podoba ta gra. Wydaje się taka, hmmm, monotonna.
kimcio_95 : bo ta gra jest cholernie nudna, o czym tu opowiadać :)
Wg mnie szkoda na tą grę wydawać pieniądze, jest mnóstwo lepszych produkcji, sama grafika to nie wszystko.
Z tgo co widziałem na filmiku to gra nie wypada za dobrze jeśli chodzi o grywalnośc. Patrząc aż sam się "męczyłem" bohater jest toporny celowanie z liny na line też nieypada najlepiej, że nie wspomne już o pracy kamery. Szkoda myślałem że będzie hit :( A co do Gramy to szczerze mówiąc robicie je coraz gorsze jakbyście nie mieli o czym mówić... Kiedyś komentarz był przez całe gramy teraz jest tylko chwilami to już nie to samo czuje się jakbym oglądał zwykły Gameplay z jakimś małym komentarzem. Po prostu panowie wyczerpaliście się, a szkoda :(
W Game informerze gra dostala tylko 6
No proszę więc Capcom postanowił skorzystać z product placement.Oprócz reklamy NVIDII na ścianie budynku pojawiła się także reklama automatu PEPSI.Ciekawe czy np. pepsi będzie się decydować na takie zabiegi jak BC okaże się Klapą...Chyba nie.
Gra wygląda dosyć słabo , Lordareon wypił dzisiaj chyba molo kawy albo był już zmęczony bo pogłosie można wyczuć lekkie znużenie aha jak już uda ci się przejść grę to fajnie byłoby jak byś pokazał trochę akcji albo jakieś fajne misje.
A gdzie walka łapą???? cały czas miałeś zlockowanego gościa czerwonym "oczzkiem" łapki i nic!! :(
grafika faktycznie jest świetna (lubię gry w których jest co podziwiać), lecz wkurzał mnie ten motyw z bujaniem się po blokach w spider-manie i tu pewnie by było tak samo.. chciałbym abyście pokazali jakieś sposoby rozwalania przeciwników tą metalową "ręką" o ile można oczywiście :]
Miałem okazje potestować multiplaya w te wakacje, jak dla mnie sprawował się nieźle. Celne strzelanie nic Ci nie da jezeli nie potrafiles sie bujac. A i samo wykorzystywanie elementow otoczenia do poruszania sie bylo przyjemne. Dawalo mi frajde tak samo jak np. skakanie po dachac w Assassin's Creed (choć to oczywiscie dwie rozne rzeczy).
generalnie pokazaliście niewiele akcji,
AKCJA! AKCJA PRZEDE WSZYSTKIM
odpal na nieco niższym poziomie trudności i wpadnij w tłum przeciwników wzbijając kilogramy betonu w powietrze
moja lipna podróbka "gramy" z przed 2 tygodni :) niestety nie dorównuje jakością
http://www.youtube.com/watch?v=FjC5ZgJzzRU&feature=channel_page
możecie nieco ściągnąć, nie obrażę się :P
widać Krzysiu przypasowało ci MENU i THEME w wersji fortepianowej :) też lubię ( z dema)
-------------------------------------------
ooj wszyscy narzekacie, PCtowcy, nawet w DEMO nie graliście i oczerniacie grę :)
jako wielki FAN BIONIC COMMANDO oczywisty MUST HAVE dla mnie
------------------------
kozi - huśtanie się jest BARDZO skomplikowane, ale pozwala na wiele improwizacji
ludzie robią cuda z pomocą tej "bionicznej ręki"
w grze jest też tryb, w którym zasuwamy między punktami na czas, niczym ten z REARMED
http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/article/861/861892/bionic-commando-rearmed-20080325003701829.jpg
co do strzelania - są o wiele lepsze bronie i dużo lepsze umiejętności, ale to wraz z rozwojem akcji
-------------------------------------
Lordareon - róbcie drugą część, załączcie fragment MULTIPLAYER CAPTURE THE FLAG, który oceniają nieco lepiej niż Deathmatch
nie podoba mi się, na pewno nie kupie. Jak dla mnie nic specjalnego
"naprawdę, strzelanie z tej broni jest takie... upokarzające"
nawet nie wiesz jak mi tą kwestią poprawiłeś humor (; naprawdę, chylę czoła
sukcesów na nowej ścieżce kariery życzę!
pozdrawiam
Bryden -> Popieram!!!!!!! Druga część o RF byłaby mile widziana.
Przeciwnicy są głupi jak cholera, a szkoda. :(
Jakieś to takie strasznie nudne i drętwe. A huśtanie się wygląda na strasznie nieintuicyjne.
Może ktoś wie, czy jeśli leży np. jakiś samochód to będzie można go zepchnąć (na przeciwników) albo coś w tym stylu?
Lordareon coś Ci nie szło w tym wydaniu gramy jakoś XD bogate słownictwo ''znajdźki'' , ''hulanie sie''. Btw. tytułowy bohater to Nathan Spencer, a nie Bionic Commando :< Gierka super, napewno ją kupie
Jak się tak patrzy na tą grę to szału nie ma :|
Lord --> Skoro ta klamka tak bardzo ci nie pasowała, to dlaczego nie używałeś w walce; jak to powiedział dresX94; w walce bionicznego ramienia ??? Przecież łapanie przeciwników to druga podstawowa jego funkcja, zaraz po huśtaniu się. A co do materiału, to nieźle. W drugiej części mógłbyś pokazać jakąś walkę z bossem na przykład.
[16]kaganpwnz: oj nie wiem, przeciez plote co mi slina na jezyk przynniesie ;>
no jesli chcecie 2 czesc to dajcie znac, zobaczymy. poki co musze toto przejsc. :)
Filmik fajny ale co do gry to się troszkę więcej się po niej spodziewałem jak dla mnie do trochę akcja w tej grze z deka nudna i ta walka tylko strzelanie i bicie "ręką". Ale dopiero się przekonam co jest ta gra warta jak już zagram w wakacje na PC.
Gramy! jak zawsze na wysokim poziomie choć chciałbym się uczepić 2 rzeczy po pierwsze szkoda że nie pokazałeś Lord jakiegoś późniejszego etapu i nie zaprezentowałeś innych typów broni a po drugie nie pokazałeś jak można wykorzystać ramię do walki z przeciwnikami a poza tym troszkę krótki ten filmik:P Mam nadzieję że zamieścicie 2 film z tą grą i pokażecie jeszcze parę rzeczy i może kawałek multi
Tak, tak, oczerniajcie.
4:07 na budynku po prawej... ;D
jakoś nie powala ta gra na kolana ale na PC chciałbym zagrać
to mi przypomina trochę Lost Planet