Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2008, 09:53

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (20 maja 2008)

Poprawki do Command & Conquer 3, City Interactive szturmuje Amerykę, piracka bandera w usłudze WiiWare, taktyczne Final Fantasy oraz tajny agent na Xbox Live Marketplace to główne tematy, jakie znajdziecie w dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”.

Poprawki do Command & Conquer 3, City Interactive szturmuje Amerykę, piracka bandera w usłudze WiiWare, taktyczne Final Fantasy oraz tajny agent na Xbox Live Marketplace to główne tematy, jakie znajdziecie w dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”.

Command & Conquer 3

Electronic Arts potwierdził, że ekipa stojąca za dodatkiem do Command & Conquer 3 pracuje nad patchem, którego zadaniem będzie naprawienie zauważonych dotychczas błędów, zarówno w wersji podstawowej gry, jak i w rozszerzeniu Kane’s Wrath.

City Interactive

Znana również doskonale z polskiego podwórka firma wydawnicza City Interactive po fali sukcesów nie zamierza spocząć na laurach i wybiera się na podbój Nowego Świata. W tym celu otwiera swoje amerykańskie przedstawicielstwo, na czele którego stoją Gabriel Del Castillo i Lisa Rivera. Firma latem tego roku wyda na tamtejszym rynku dwie gry przeznaczone dla posiadaczy pecetów – Art Of Murder: FBI Confidental i Code of Honor 2.

Pirates: The Key of Dreams

Firma Oxygen Interactive zapowiedziała grę zatytułowaną Pirates: The Key of Dreams, która pojawi się w usłudze Nintendo WiiWare. Program będzie strzelaniną z akcją umiejscowioną pod powierzchnią wody. Aby odnaleźć tytułowy Key of Dreams przyjdzie nam przemierzyć 35 poziomów umiejscowionych w siedmiu, zróżnicowanych graficznie środowiskach. Pirates zaoferuje także tryb kooperacji, w którym udział będzie mogło wziąć do czterech graczy. W chwili obecnej nie znamy jeszcze terminu premiery.

Final Fantasy

Japoński producent i wydawca, firma Square Enix ujawniła europejską datę premiery gry Final Fantasy Tactics A2: Grimoire of the Rift. Posiadacze konsolek Nintendo DS mogą jej szukać w sklepach od 27 czerwca tego roku.

Grimoire of the Rift jest trzecią częścią serii Ivalice Alliance, w których autorzy umiejscowili akcję na kontynencie znanym m.in. z gry Final Fantasy XII. Tym razem mamy jednak do czynienia z taktycznym erpegiem, w którym gracz przejmuje kontrolę nad jednym z klanów wojowników czy magów.

The Bourne Conspiracy

W usłudze Xbox Live Marketplace pojawiło się w końcu demo gry The Bourne Conspiracy. W końcu, bowiem posiadacze PlayStation 3 nowym przygodom agenta Jasona Bourne’a mogą przyjrzeć się już od 22 kwietnia. Premiera pełnej wersji została ustalona na 27 czerwca. Docelowymi platformami są konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

Metal Gear Online

Lost in Blue: Shipwrecked!

Dance Dance Revolution Universe 3

Robert Ludlum’s The Bourne Conspiracy

Dance Dance Revolution X

Dancing Stage Hottest Party 2

Space Chimps

Resistance 2

Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood

LittleBigPlanet

Dead Space

PixelJunk Eden

Sonic Unleashed

MadWorld

Killzone 2

Samba de Amigo

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

Toki Tori

Siren: Blood Curse

Dead Space

Project Origin

Mass Effect

The Incredible Hulk

Command & Conquer 3: Kane’s Wrath

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

Command & Conquer: Red Alert 3

gry