Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2009, 14:00

autor: Jiker

Wieści ze świata (Age of Conan, Sword of the Stars, PixelJunk) 26/05/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: trzecie rozszerzenie do Sword of the Stars, Bionic Commando Rearmed na Xboksa 360 za pół ceny, konkurs Age of Conan: Hyborian Adventures i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: trzecie rozszerzenie do Sword of the Stars, Bionic Commando Rearmed na Xboksa 360 za pół ceny, konkurs Age of Conan: Hyborian Adventures i inne. Zapraszamy do lektury.

PixelJunk

Poznaliśmy oficjalny podtytuł nowej odsłony cyklu PixelJunk – wybór padł na nazwę Shooter, oddającą chyba najlepiej styl rozgrywki. W produkcji spróbujemy zapanować nad lawą i zwalczającą ją wodą, torując sobie w ten sposób drogę do wyjścia. Dewelopingiem zajmuje się oczywiście studio Q Games.

Sword of the Stars

17 lipca do sprzedaży trafi nowe, trzecie już rozszerzenie do strategii kosmicznej 4X o tytule Sword of the Stars. Argos Naval Yard będzie kosztować 7,49 euro i zaoferuje m.in. dziewiętnaście nowych technologii, 75 elementów do budowy statków, trzy scenariusze oraz dziesięć nowych rodzajów broni.

BioWare

W najbliższy czwartek firma BioWare – autorzy m.in. cyklu Mass Effect oraz Dragon Age: Origins – ujawni kilka ciekawych szczegółów na temat swoich przyszłych działań. Przedstawiciele producenta dokonają tego na łamach GameTrailers TV.

Bionic Commando Rearmed

W tym tygodniu grą objętą promocją „Deal of the Week” w ramach Xbox Live jest Bionic Commando Rearmed, świetnie przygotowana reedycja klasycznego tytułu z lat 80. Osoby posiadające aktywny złoty abonament Xbox Live mogą nabyć grę za połowę dotychczasowej ceny – 400 punktów MS (równowartość 5 dolarów).

David Jaffe

Nowa produkcja Davida Jaffe’a i ekipy studia Eat Sleep Play nie zostanie pokazana na tegorocznych targach E3. „E3 2010 jest bardzo prawdopodobne ” - powiedział sam zainteresowany. Doświadczenie pokazuje jednak, że producent serii Twisted Metal oraz twórca pierwszego God of War, lubi zaskakiwać. Może tak samo będzie w tym przypadku?

Age of Conan

Firma Funcom uruchomiła specjalny konkurs w ramach gry MMOcRPG Age of Conan: Hyborian Adventures. Pełny opis Find The King’s Seal znajdziecie w tym miejscu. Trzeba przyznać, że nagrody, w tym darmowe abonamenty, są bardzo kuszące. Niestety w konkursie nie mogą wziąć udziału posiadacze polskiej wersji gry.

Ubisoft

Koncern Ubisoft zarejestrował w amerykańskim Urzędzie Patentowym nową nazwę – C.O.P. The Recruit. Czy ma ona coś wspólnego z ujawnionym w kwietniu Driver: The Recruit? Dowiemy się zapewne już wkrótce.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Call of Duty: Modern Warfare 2

Heavy Rain: The Origami Killer

Diablo III

Battlefield: Bad Company 2

My Hero: Doctor

Demon's Souls

Fight Night Round 4

LEGO Battles

The Sims 3

Plants vs Zombies

Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz

Terminator: Ocalenie

Steambot Chronicles: Battle Tournament

Sands of Destruction

NHL 10 X360

NHL 10 PS3

Delta Force: Xtreme 2

Hannah Montana: Rock Out The Show

Space Ark

Daisy Fuentes Pilates

Volvo: The Game

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Battlefield: Bad Company 2 - E3 2009

Burnout Paradise: The Ultimate Box - Big Surf Island

Dead to Rights: Retribution

Red Faction: Guerrilla

Blur

LEGO Battles

Fuel - rekord Guinnessa

Fight Night Round 4

gry