Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePSP
Okładka Hannah Montana: Rock Out The Show (PSP)
OkładkaHannah Montana: Rock Out The Show (PSP)

Hannah Montana: Rock Out The Show PSP

Gra muzyczno zręcznościowa, oparta na popularnym serialu i filmie Disneya prezentującym tytułową Hannah Montana - nastolatkę, która jednocześnie w tajemnicy jest piosenkarką - idolką młodzieży.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hannah Montana: Rock Out The Show Premiera PSP

4sierpnia2009

producent: Page 44 Studios wydawca: Disney Interactive Studios

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Hannah Montana: Rock Out The Show to pierwsza pozycja oparta na popularnym serialu i filmie Disneya przeznaczona dla posiadaczy konsoli PSP. Gra oferuje możliwość wcielenia się w tytułową bohaterkę i efektowne wykonywanie utworów muzycznych.

Oprócz śpiewania, gdzie swoje siły możemy sprawdzić przy 11 piosenkach (z czego 3 to utwory premierowe), do naszych zadań należy także osobiste nadzorowanie przygotowaniami do koncertów w każdym z miast, które odwiedzamy podczas trasy. Czeka na nas 7 wielkich imprez rozsianych po całym świecie (m.in. Meksyk i Wenecja), do których musimy nie tylko przygotować się wokalnie, ale także wybrać odpowiednie ubrania dla siebie i całej ekipy, aby wystrzałowo zaprezentować się przed publicznością. Podczas koncertów natomiast możemy wziąć udział w specjalnych mini-grach, w których Hannah wciela się przykładowo w perkusistkę czy gitarzystkę.

Możemy także poczuć się jak prawdziwy choreograf planując przy pomocy Rockstar Moment praktycznie cały koncert. Począwszy od kroków tanecznych poprzez oświetlenie aż po efekty specjalne widowiska. Twórcy gry przygotowali także 4 dodatkowe pakiety zawierające nowe ubrania zachowania sceniczne, możliwe do pobrania poprzez Playstation Network.

Ocena użytkowników: 4 / 10 na podstawie 166 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 2.5 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Hannah Montana: Rock Out The Show

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Hannah Montana: Rock Out The Show Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
  • dodatkowo (PSP): PlayStation Network