Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka My Hero: Doctor (NDS)

My Hero: Doctor NDS

My Hero: Doctor umożliwia graczom wcielenie się w postać lekarza i wykonywanie szeregu czynności ratujących życie pacjentów ostrego dyżuru.

Symulacje | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka My Hero: Doctor (NDS)

producent: Game Life

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

17listopada2009

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Doctor to podtytuł gry z cyklu My Hero, sygnowanego logo Majesco. Stanowi ona połączenie przygodówki z symulacją, a gracz, jak sama jej nazwa wskazuje, wciela się w niej w postać lekarza.

Na naszego bohatera czeka 10 poważnych (lub mniej poważnych) przypadków medycznych, podczas których musimy uratować życie pacjentom bądź też po prostu poskładać ich do kupy. Sprawdzamy więc czy poszkodowany nie ma złamań, „serwujemy” mu zastrzyki, reanimujemy stosując masaż serca bądź metodę usta-usta (w ostateczności defibrylator), usuwamy obce obiekty w rodzaju pszczelich żądeł czy igieł jeża morskiego – jednym słowem robimy wszystko, czego oczekuje się od lekarza na ostrym dyżurze.

Do naszej dyspozycji oddano całkiem spory „arsenał” sprzętu medycznego. Począwszy od bandaży i zwykłych opatrunków, poprzez strzykawki, szczypce i skalpele, a na wspomnianym już defibrylatorze skończywszy. Oczywiście nasza praca nie kończy się wyłącznie na izbie przyjęć – czasami należy dojechać do ciężko rannego pacjenta, po drodze unikając wszelkich przeszkód i walcząc z czasem. W tej części rozgrywki, jeśli uda nam się dotrzeć do wyznaczonych checkpointów, otrzymujemy bonus w postaci Super Alarmu, dzięki czemu nasza karetka jedzie szybciej a pozostałe samochody usuwają się jej z drogi. Pozytywne ukończenie misji skutkuje otrzymaniem medalu oraz odblokowaniem specjalnych bonusów, wśród których znajdują się m.in. 3 różne modele ambulansów.

Podczas rozgrywki w My Hero: Doctor korzystamy zarówno ze stylusa jak i mikrofonu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe My Hero: Doctor

odpowiednia dla każdego wieku