Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

5. połącz trzy elementy

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 5. Najpopularniejsze gry o tematyce połącz trzy elementy.

PC
PC Windows47 WWW10
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 413 Sony PlayStation 36 Sony PlayStation 21 Sony PlayStation 11 PlayStation Portable4 PlayStation Vita8
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S
Microsoft XBOX ONE9 Microsoft Xbox 3607
Microsoft Xbox
Mobile
Android61 Apple iOS64 Windows Phone10
Nintendo
Nintendo Switch15 Nintendo Wii3 Nintendo DS11 Nintendo Wii U2 Nintendo 3DS4 Game Boy Advance1
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

połącz trzy elementy
Fill Up! 2
Fill Up! 2

Logiczne 2 lutego 2011

Fill Up! 2 to druga odsłona cyklu casualowych gier autorstwa studia Daxy Games. Tym razem deweloperzy zmienili zasady rozgrywki wprowadzając do zabawy elementy łamigłówki typu match-3. Zadaniem gracza jest sprawne obsługiwanie ruchu samochodowego, a zarabiane w ten sposób pieniądze pozwalają rozbudowywać i upiększać wirtualne miasto.

PC

Boost Beast
Boost Beast

Logiczne 20 lipca 2017

Okraszona kreskówkową grafiką produkcja z gatunku match-3 powstała we współpracy studia Arzest z firmą Arc System Works. Gra Boost Beast przenosi gracza do alternatywnej rzeczywistości, w której w wyniku uderzenia w Ziemię tajemniczego meteorytu wszyscy ludzie zostali zamienieni w krwiożercze zombie. Rozpętanemu w ten sposób kryzysowi czoła mogą zaś stawić jedynie zwierzęta, na czele których staje nieustraszony pies Alec.

Switch

Metacell
Metacell

Logiczne 11 listopada 2011

Metacell to utrzymana w klimatach science-fiction gra zręcznościowo-logiczna stworzona przez niezależne studio Products for Robots. Gracz kieruje poczynaniami paladyna Dominica Moore'a i jego kompanów, starających się uchronić Wszechświat przed Metacellem – niebezpiecznym bytem z innego wymiaru. Rozgrywka łączy elementy układanki z rodzaju połącz trzy elementy (match-3) oraz kosmicznej strzelanki.

PC

Wedding Escape
Wedding Escape

Logiczne 30 kwietnia 2015

Oryginalna produkcja typu match-3, opracowana przez studio Firebird Games. Głównym bohaterem gry jest pan młody, który stojąc na ślubnym kobiercu niespodziewanie rezygnuje z zawarcia związku małżeńskiego. Protagonista zmyka w popłochu, jednak uczestnicy ceremonii, w tym ksiądz, nie zamierzają puścić go wolno. Zadaniem, jakie czeka na wykonanie, jest zatem umożliwienie mu ucieczki.

ANDiOS

Sparkle Unleashed
Sparkle Unleashed

Logiczne 16 kwietnia 2014

Kolejna odsłona zręcznościowych gier logicznych. Zdaniem graczy jest dopasowywanie do siebie kolorowych kryształów, których sznur przesuwa się po ekranie. Tytuł oferuje w sumie ponad 108 poziomów, kilka trybów rozgrywki oraz 18 power-upów.

PS4XONESwitchPS3ANDiOSWPPSV

NekoBuro - Cats Block
NekoBuro - Cats Block

Logiczne 7 lipca 2015

Dwuwymiarowa gra logiczna z gatunku match-3, stworzona przez niezależne japońskie studio F K Digital, znane z klasycznej bijatyki Chaos Code. W NekoBuro - Cats Block zadaniem gracza jest łączenie różnorodnych klocków według ich kolorów. Jeżeli zestawimy ze sobą co najmniej trzy w linii pionowej lub poziomej, rządek znika, a my otrzymujemy punkty.

PSV

Dungeon Raid
Dungeon Raid

Logiczne 14 listopada 2010

Nietypowe połączenie gry logicznej z elementami RPG. Zabawa polega na wykreślaniu na planszy min. 3 tych samych elementów, symbolizujących miecze, tarcze, złoto czy magiczne eliksiry. Uzyskane w ten sposób fundusze, ulepszenia i doświadczenie wykorzystujemy celem rozwijania zdolności naszego bohatera oraz wyposażania go w coraz lepsze bronie, zbroje i elementy ekwipunku.

ANDiOS

The Long Siege
The Long Siege

Logiczne 23 lipca 2015

Oryginalna hybryda strategii czasu rzeczywistego i gry logicznej typu match-3, opracowana przez niezależny zespół Anomaly Studio. Rozgrywka została podzielona na etapy, w trakcie których bierzemy udział w oblężeniach – podczas gdy niektóre misje opierają się na działaniach ofensywnych, inne zmuszają nas do obrony własnej fortecy.

ANDiOS

Dr. Mario / Puzzle League
Dr. Mario / Puzzle League

Logiczne 4 listopada 2005

Dr. Mario / Puzzle League to swoista hybryda dwóch pamiętnych gier logicznych ze stajni korporacji Nintendo. Pierwsza z nich pochodzi z początku lat dziewięćdziesiątych XX wieku (czasy schyłku ośmiobitowej platformy Nintendo Entertainment System), ale druga jest już znacznie młodsza – bowiem Pokemon Puzzle League wydano w 2000 roku i zadedykowano stacjonarnemu systemowi Nintendo 64. Omawianą kompilację przygotowano natomiast wyłącznie z myślą o kieszonkowej konsoli Game Boy Advance.

GBA

Battle Chef Brigade
Battle Chef Brigade

Akcji 20 listopada 2017

Zręcznościowa gra akcji z elementami łamigłówek logicznych. W Battle Chef Brigade gracz wciela się w jednego z kilku dostępnych szefów kuchni, biorących udział w pojedynkach kucharskich, na wzór popularnych programów telewizyjnych pokroju Iron Chef. Różnica polega na tym, że gra jest osadzona w świecie fantasy, a pozyskanie konkretnych składników wymaga odwiedzania różnych środowisk i samodzielnego poszukania ich.

PCPS4Switch