Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSWWWAND
Okładka Farm Heroes Super Saga (WWW)

Farm Heroes Super Saga

Kolejna odsłona popularnej casualowej serii firmy King.com, stanowiąca bezpośrednią kontynuację wydanej w 2013 roku gry Farm Heroes Saga. Tym razem naszym zadaniem jest powstrzymanie złego Rancida, który wszedł w posiadanie superroślin (ang.

Logiczne | zagraj za darmo | połącz trzy elementy

Okładka Farm Heroes Super Saga (WWW)

producent: King

wydawca: King

Strona oficjalna

data premiery gry:

20cze2016

WWW

28cze2016

iOS AND

Farm Heroes Super Saga na platformę AND, WWW i iOS to kolejna produkcja w dorobku firmy King, tym razem będąca kontynuacją gry Farm Heroes Saga z 2013 roku. Aplikacja udostępniana jest za darmo, ale jak to w przypadku projektów tego dewelopera bywa, zastosowano w niej system mikropłatności.

Fabuła

W Farm Heroes Super Saga naszym zadaniem jest powstrzymanie złego Rancida, który skradł Super Cropsies i używa ich w niecnych celach. Fabuła tak naprawdę nie ma większego znaczenia i stanowi tylko pretekst do rozgrywki.

Mechanika

Firma King specjalizuje się w casualowych grach typu match-3, więc nie jest żadnym zaskoczeniem, że Farm Heroes Super Saga na platformę AND, WWW i iOS reprezentuje właśnie ten gatunek. Jest to produkcja logiczna, w której zabawa polega na układaniu kolorowych warzyw i owoców. Należy łączyć je w pionowe i poziome linie składające się z przynajmniej trzech takich samych egzemplarzy. W ten sposób zdobywamy punkty i wykonujemy inne cele wyznaczane na kolejnych poziomach, np. walczymy z bossami. Zabawę urozmaicają rozmaite power-upy w stylu różnych bomb, pozwalających zdobyć jeszcze więcej punktów.

Kwestie techniczne

Farm Heroes Super Saga to kolorowa produkcja utrzymana w kreskówkowym stylu, charakteryzującym większość gier firmy King.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Farm Heroes Super Saga

Wymagania wiekowe Farm Heroes Super Saga

odpowiednia dla każdego wieku

King jest tylko jeden – premiera Farm Heroes Super Saga
King jest tylko jeden – premiera Farm Heroes Super Saga

wiadomość4 lipca 2016

Kilka dni temu na urządzeniach mobilnych oficjalnie zadebiutowała kolejna gra firmy King – kontynuacja wydanego w 2013 roku Farm Heroes Saga, zatytułowana Farm Heroes Super Saga. To dopracowana produkcja, nie dziwi więc, że trafiła do naszego przeglądu mobilnych perełek tygodnia.

iOS
AND
WWW