Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 4 lipca 2016, 13:53

autor: Góral

King jest tylko jeden – premiera Farm Heroes Super Saga

Kilka dni temu na urządzeniach mobilnych oficjalnie zadebiutowała kolejna gra firmy King – kontynuacja wydanego w 2013 roku Farm Heroes Saga, zatytułowana Farm Heroes Super Saga. To dopracowana produkcja, nie dziwi więc, że trafiła do naszego przeglądu mobilnych perełek tygodnia.

Koncern King, należący od jakiegoś czasu do Activision Blizzard, można kochać, albo nienawidzić, ale faktem jest, że to jedna z najważniejszych firm działających na rynku gier mobilnych. Candy Crush Saga czy Bubble Witch Saga znane są większości osób bawiących się na smartfonach, a do wesołej gromadki casualowych układanek dołączyło ostatnio Farm Heroes Super Saga, czyli kontynuacja wydanego w 2013 roku Farm Heroes Saga.

Fani dokonań „Króla” z pewnością wiedzą czego oczekiwać po tej aplikacji. Pisząc w skrócie, jest to kolejna gra typu match-3, w której musimy łączyć ze sobą przynajmniej trzy elementy tego samego rodzaju. W tym przypadku są to zabawne warzywa i owoce. Rozgrywka jako tako, nie różni się w sumie niczym od wielu innych konkurentów, ale pewną nowinką jest mechanika powiększania wartości poszczególnych egzemplarzy, w wyniku łączenia czterech i więcej normalnych sztuk. Dzięki nim na nasze konto wpada więcej punktów. Zabawa, jak to w przypadku gier Kinga, jest prosta i przyjemna, a przynajmniej na początku, gdyż w późniejszym czasie trzeba się nieco bardziej napocić, ewentualnie przyszykować nieco pieniążków na mikropłatności.

Farm Heroes Super Saga w Google Play

Farm Heroes Super Saga w App Store

Farm Heroes Super Saga zadebiutowało w ramach soft launchu jakiś czas temu, ale dopiero od kilku dni jest oficjalnie dostępne w Google Play i App Store. Dodatkowo w produkcję możecie także pograć na Facebooku – wystarczy, że klikniecie w ten link. We wszystkich przypadkach tytuł dostępny jest oczywiście za darmo, aczkolwiek oprócz wspomnianych już mikropłatności, musicie też przyszykować się na system energii, przez który czasami trzeba odczekać trochę czasu, zanim znowu znużycie się w świat warzyw i owoców.