Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneANDiOSWWW
Okładka Bubble Witch Saga (AND)
OkładkaBubble Witch Saga (AND)

Bubble Witch Saga

Gra przeglądarkowa typu bust-a-move z wiedźmami w roli głównej. Sterujemy kolorowymi bąbelkami unoszącymi się z ogromnego kotła i próbujemy trafić nimi w inne o tym samym kolorze, co powoduje ich usunięcie z planszy.

Logiczne | casual | bust-a-move

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bubble Witch Saga Premiera

25cze2012

WWW

25lip2012

iOS

17wrz2012

AND

producent: King wydawca: King Strona oficjalna

Gry podobne do Bubble Witch Saga

Angry Birds: Friends

Bubble Witch Saga to kolejny przedstawiciel gier typu bust-a-move stworzony przez specjalizujące się w tytułach przeglądarkowych studio King.com. Twórcy wprowadzili pewne urozmaicenia do klasycznej mechaniki oraz umieścili w swojej produkcji wiedźmy stosując lekko mroczną stylistykę.

Podstawowym zadaniem gracza jest oczyszczenie planszy z różnokolorowych bąbelków. W tym celu konieczne jest wystrzeliwanie baniek znajdujących się na dole ekranu w taki sposób, aby trafiały w inne o tej samej barwie, co w efekcie spowoduje, że zostaną usunięte z planszy. Etap kończy się, gdy uda nam się pozbyć ich wszystkich. Rzędy bąbelków powoli przesuwają się w dół, więc na graczu ciąży presja jak najszybszego wykonywania ruchów.

Dla urozmaicenia rozgrywki twórcy wprowadzili stojące na dole kociołki o różnych rozmiarach. Odczepione bąbelki spadają do nich, zapewniając dodatkową premię punktową w zależności od wielkości i położenia danego pojemnika. Oprócz tego na ekranie stopniowo pojawiają się pajączki stanowiące dodatkowe przeszkody dla opadających bąbelków i w efekcie zmieniają tor ich lotu.

Przebieg kampanii ukazano w formie mapy krainy z rozmieszczonymi na niej poszczególnymi etapami. Za każde zwycięstwo otrzymujemy określoną liczbę gwiazdek w zależności od osiągniętej liczby punktów. Są one niezbędne do odblokowania kolejnych plansz. W przypadku porażki tracimy jeden z pięciu punktów energii, które regenerują się z czasem. Możemy również odnowić je za pomocą systemu mikropłatności. Podobnie wygląda sytuacja, gdy chcemy wykupić dodatkowe power-upy ułatwiające zabawę.

Bubble Witch Saga posiada przyjemną dla oka, rysunkową oprawę graficzną. Widoczne w trakcie rozgrywki tło zależy od aktualnego miejsca na mapie krainy.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Bubble Witch Saga: Odpowiednia dla każdego wieku.

WWW
iOS
AND