Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneWWWANDiOS
Okładka Bubble Witch 3 Saga (WWW)

Bubble Witch 3 Saga

Łatwa do opanowania zręcznościówka, opracowana przez firmę King. W przeciwieństwie do swoich poprzedniczek, produkcja jest nie tylko grą przeglądarkową – można w nią zagrać na Facebooku oraz na urządzeniach mobilnych.

Logiczne | zagraj za darmo | połącz trzy elementy | bust-a-move

Okładka Bubble Witch 3 Saga (WWW)

producent: King

wydawca: King

data premiery gry:

11sty2017

AND

12sty2017

iOS WWW

Bubble Witch 3 Saga to gra logiczna typu match-3, wydana na platformę AND, WWW i iOS w modelu darmowym z opcjonalnymi mikropłatnościami. Za jej produkcję odpowiada firma King (deweloper hitowej Candy Crash Saga), która zdążyła już przyzwyczaić swoich fanów do sympatycznego designu postaci, żywej palety barw i wysokiej grywalności wydawanych tytułów.

Fabuła

Wesoła czarownica Stella wraz z wiernymi kotami musi znowu bronić swojego magicznego świata – tym razem przed zakusami uroczego, acz złego do szpiku kości kocura Wilbura z piracką przepaską na oku. Koci czarnoksiężnik porwał bowiem Królową Wróżek, a także uwięził dobre duchy i przyjazne sowy, którym musi pomóc główna bohaterka.

Mechanika

Mechanika gry jest taka sama jak we wcześniejszych odsłonach. Gracz wystrzeliwuje kolorowe bąbelki do kuleczek wiszących na górze planszy tak, aby powstały zlepki jednej barwy liczące sobie minimum trzy sztuki. W ten sposób eliminujemy kolejne bąbelki i zdobywamy punkty oraz bonusy, m.in. jeśli uwolnimy uwięzionie w kulkach sowy. Tor lotu pocisków wyznaczamy ruchem kursora (palca w wersji na smartfony). Kolejne levele (z 220 dostępnych w grze) oferują nowe układy bąbelków do zbicia oraz konkretne misje, np. eliminację wyznaczonej części układanki. Gracz ma jednak z góry określoną ilość ruchów, żeby przejść dany poziom, o czym należy pamiętać podczas rozgrywki.

Tryby gry

Gra oferuje rozrywkę przede wszystkim dla jednego gracza, który oprócz zbijania bąbelków, może także zająć się rozbudową domku Stelli. Zdobyte punkty pozwalają na stworzenie wymarzonego, pełnego różnych gadżetów mieszkania. Można też skorzystać z opcji multiplayer, wyzywając na pojedynek innego gracza, aby następnie porównać punktację i statystyki. W trybie fabularnym gracz musi pokonać magiczną barierę stworzoną przez Wilbura. Pomogą mu w tym m.in. uwolnione z bąbelków wróżki czy sowy. W trybie kolekcjonerskim gra się do wyczyszczenia danej planszy ze wszystkich bąbelków. Można także skupić się na próbie zestrzelenia jak najmniejszej ilości bąbelków tak, aby powstało między nimi przejście dla duchów, którym Stella chce pomóc wrócić do domu.

Kwestie techniczne

Kreskówkowa oprawa graficzna w 2D przypomina inne produkcje Kinga. Sama rozgrywka jest dynamiczna, a gra łatwa do opanowania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1+  

Wymagania wiekowe Bubble Witch 3 Saga

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Bubble Witch 3 Saga

Android

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Apple iOS

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

AND
iOS
WWW