Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Fishdom: Seasons under the Sea (PC)
OkładkaFishdom: Seasons under the Sea (PC)

Fishdom: Seasons under the Sea PC

Fishdom: Seasons under the Sea to gra logiczna z łamigłówkami typu „połącz trzy elementy”, stworzona przez ekipę deweloperską firmy Playrix Entertainment.

Logiczne | casual | akwarystyka | ryby | 2D | połącz trzy elementy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fishdom: Seasons under the Sea Premiera PC

7października2010

pudełko PL

9grudnia2010

producent: Playrix Entertainment wydawca: Playrix Entertainment wydawca PL: MarkSoft

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Fishdom: Seasons under the Sea to kolejna casualowa produkcja firmy Playrix Entertainment stanowiąca połączenie łamigłówki z rodzaju match-3 oraz prostej symulacji akwarium. Tym razem deweloperzy postanowili wprowadzić w świat wodnych stworzeń świąteczne klimaty.

Wzorem wcześniejszych odsłon cyklu, gracz wciela się w rolę hodowcy rybek, któremu marzy się zbudowanie wspaniałego akwarium z dziesiątkami egzotycznych gatunków, przykuwającymi oko dekoracjami i rzecz jasna w pełni profesjonalnym sprzętem. Aby zdobyć pieniądze na ten cel, musi on wykazać się umiejętnością logicznego myślenia rozwiązując łamigłówki.

Jak przystało na grę z rodzaju match-3, istotą zabawy jest przestawianie płytek na planszach w taki sposób, by trzy (lub więcej) z identycznymi symbolami znalazły się obok siebie w linii pionowej lub poziomej, co prowadzi do ich „usunięcia”. Wyeliminowanie większej ilości elementów poprzez jedno posunięcie pozwala uzyskać rozmaite bonusy i power-upy.

Zarobione na rozwiązywaniu łamigłówek pieniądze pozwalają wybrać się na zakupy do sklepiku z rybkami oraz akcesoriami do akwarystyki. Twórcy zadbali o sporą różnorodność morskich stworzeń, które umieścić można w wirtualnym akwarium. Gracz może także przebierać w ponad setce elementów wyposażenia i dekoracji. Te ostatnie nawiązują do świąt bożego narodzenia, święta dziękczynienia i halloween.

W warstwie audiowizualnej Fishdom: Seasons under the Sea bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach, w tym dwuwymiarowej grafice z ręcznie rysowanymi tłami oraz prostych animacjach. Wirtualne akwaria można również wykorzystać jako wygaszacze ekranu.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Fishdom: Seasons under the Sea cena w dniu premiery: 29,90 PLN

Wymagania wiekowe Fishdom: Seasons under the Sea: Odpowiednia dla każdego wieku.

Fishdom: Seasons under the Sea Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium IV 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta graficzna 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Windows 2000/XP/Vista/7