Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Ryby

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce ryby.

PC
PC Windows17
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 52 Sony PlayStation 45
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 11 PlayStation Portable1
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S2 Microsoft XBOX ONE4
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android2 Apple iOS2
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch3 Nintendo Wii1
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS1
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

ryby
Call of the Wild: The Angler
Call of the Wild: The Angler

Symulacje grudzień 2022

Symulator wędkarstwa z otwartym światem, opracowany przez studio Expansive Worlds – twórców gry theHunter: Call of the Wild. W Call of the Wild: The Angler przemierzamy rozległą krainę oraz łowimy ryby w okolicznych rzekach i jeziorach. Tytuł pozwala na zabawę w pojedynkę lub na rozgrywkę w trybie współpracy.

PC

Ultimate Fishing Simulator
Ultimate Fishing Simulator

Symulacje 28 października 2017

Zaawansowany symulator wędkarski przygotowany we współpracy studia Ultimate Games z firmą PlayWay. Na potrzeby Ultimate Fishing przygotowano siedem zróżnicowanych łowisk, opartych na autentycznych lokacjach w Panamie, Rosji, Kanadzie czy Stanach Zjednoczonych. W każdym z nich łowić możemy na różne sposoby i spotykamy odmienne gatunki ryb, wymagające odpowiedniego podejścia oraz wyposażenia.

PCPS4XONESwitchANDiOS

Fishing: North Atlantic
Fishing: North Atlantic

Symulacje 16 października 2020

Gra symulacyjna skupiająca się na komercyjnym rybołówstwie w obszarze Nowej Szkocji na Północnym Atlantyku. Fishing: North Atlantic stanowi rozwinięcie formuły zaprezentowanej graczom w Barents Sea, odsłonie z 2018 roku.

PCPS5XSXPS4XONE

Russian Fishing 4
Russian Fishing 4

Symulacje 11 listopada 2021

Russian Fishing 4 to symulator wędkarstwa oparty na modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play). Gra oferuje wysoki realizm, łowiska o otwartej strukturze oraz bogaty wybór ryb, sprzętu oraz metod połowów.

PC

Fishing: Barents Sea
Fishing: Barents Sea

Symulacje 7 lutego 2018

Fishing: Barents Sea to opracowany z myślą o pecetach symulator trawlera rybackiego. Podczas zabawy gracz może prowadzić połowy na Morzu Norweskim i Morzu Barentsa. Gra realistycznie odtwarza lokacje, urządzenia pokładowe oraz warunki atmosferyczne. Poza samymi wyprawami gracz musi także zająć się stroną finansową całego biznesu.

PC

Fishing Clash
Fishing Clash

Symulacje 26 października 2017

Darmowa gra wędkarska, która pozwala łapać ryby na przeróżnych łowiskach w Stanach Zjednoczonych. Tytuł został opracowany i wydany przez rodzime studio Ten Square Games z Wrocławia.

ANDiOS

Dredge
Dredge

RPG listopad 2022

Dredge to gra RPG z elementami horroru, w której kierujemy początkującym rybakiem. Podczas zabawy musimy zadbać o biznes oraz radzić sobie nie tylko z siłami natury, ale również z potworami oraz kultystami.

PCSwitch

Bassmaster Fishing 2022
Bassmaster Fishing 2022

Symulacje 28 października 2021

Poświęcona wędkarstwu gra symulacyjna, oparta na licencji Bassmaster Classic. Bassmaster Fishing 2022 oferuje rozbudowany tryb kariery i moduł multiplayer. Produkcja została opracowana przez studio Dovetail Games i korzysta z technologii Unreal Engine.

PCPS5XSXPS4XONE

Tales of Herring Lake
Tales of Herring Lake

Przygodowe 2023

Tytuł z pogranicza symulacji wędkarstwa i detektywistycznych przygodówek FPP. W Tales of Herring Lake trafiamy nad tytułowe jezioro i tylko od nas zależy, czy spędzimy czas na łowieniu ryb, czy też zdecydujemy się zbadać tajemnice tego miejsca.

PC

The Catch: Carp & Coarse
The Catch: Carp & Coarse

Symulacje 30 czerwca 2020

The Catch: Carp & Coarse to symulator wędkarstwa oferujący możliwość łapania kilkudziesięciu różnych gatunków ryb – zarówno zwykłych, jak i specjalnych wariantów – w kilku odmiennych lokalizacjach. Za stworzenie gry odpowiada studio Dovetail Games.

PCPS4XONE

Aquarium Designer
Aquarium Designer

Symulacje 21 października 2021

Symulacyjna gra rekreacyjna przeznaczona dla fanów akwarystyki. Aquarium Designer od polskiego Sigur Studio pozwala na tworzenie unikalnych akwariów i wypełnianie ich różnorodnymi rybkami w kilku trybach zabawy.

PC

Aqua Fish
Aqua Fish

Zręcznościowe 27 listopada 2006

Aqua Fish to prosta gra reprezentująca gatunek platformówek, przeznaczona dla najmłodszych graczy. Celem zabawy jest odnalezienie i zebranie skarbów ukrytych w sześciu zróżnicowanych, podwodnych światach.

PC

Aqua Fish 2
Aqua Fish 2

Zręcznościowe 12 maja 2009

Aqua Fish 2 to kontynuacja wydanej przez firmę Play-publishing trójwymiarowej platformówki. Ciekawska rybka ponownie wyrusza w pełną przygód podróż, odwiedzając m.in. dno rzeki, głębię oceaniczną i świat meduz. Produkcja adresowana jest do najmłodszych odbiorców i wyróżnia się niezwykle kolorową oprawą wizualną oraz intuicyjnie prostym sterowaniem.

PC

Fishdom H2O
Fishdom H2O

Przygodowe 28 maja 2009

Fishdom H2O to gra z rodzaju „ukryte przedmioty”, stanowiąca spin-offową odsłonę cieszącego się sporą popularnością wśród casualowych graczy cyklu Fishdom. Pomóż Jennifer, uroczej studentce biologii morskiej zdobyć nagrodę w konkursie na najpiękniejsze akwarium. Rozwiązuj zagadki i zdobywaj pieniądze, dzięki którym kupisz nowe gatunki rybek i dekoracje.

PC

Deadliest Catch: The Game
Deadliest Catch: The Game

Symulacje 14 kwietnia 2020

Oparta na telewizyjnej licencji gra symulacyjna, w której wcielamy się w rybaka trudniącego się połowem krabów na Morzu Beringa. Musimy nie tylko samodzielnie obsługiwać specjalistyczne narzędzia na pokładzie, lecz także znać zasady rządzące morskim życiem czy też przepisy obowiązujące na tym akwenie.

PC

Reel Fishing: Road Trip Adventure
Reel Fishing: Road Trip Adventure

Symulacje 17 września 2019

Poświęcona wędkarstwu gra symulacyjna, reprezentująca serię rozwijaną od 1997 roku. Reel Fishing: Road Trip Adventure opowiada o trójce przyjaciół, którzy (zachęceni przez tajemniczego nieznajomego) postanawiają udać się w podróż, by złowić pewną nieuchwytną rybę.

PCPS4Switch

Fish Tank
Fish Tank

Logiczne 2 lutego 2011

Fish Tank to stworzona przez polskie studio iFun4all gra logiczna z rodzaju „połącz trzy elementy” (match-3). Zadaniem gracza jest ustawienie rybek akwariowych w taki sposób, by obok siebie znalazły się co najmniej trzy o identycznych kolorach. Produkcja wyróżnia się m.in. możliwością ustalenia kolejności eliminacji obiektów na planszy, co zmusza do bardziej przemyślanych działań.

PSPWii

Fishdom 2
Fishdom 2

Logiczne 3 listopada 2010

Fishdom 2 to kontynuacja wydanej w 2008 roku casualowej gry z rodzaju match-3 (połącz trzy elementy). Tworząc sequel ekipa deweloperska firmy Playrix Entertainment zadbała o bardziej wymagające łamigłówki oraz większą swobodę gracza w komponowaniu wirtualnych akwariów.

PC

Monster Bass
Monster Bass

Sportowe 15 czerwca 2000

Utrzymana w specyficznej, nieco przerażającej stylistyce gra wędkarska. Zadaniem posiadaczy konsoli jest schwytanie przypominających ryby stworzeń, będących efektem eksperymentów genetycznych.

PS1

Fishdom: Seasons under the Sea
Fishdom: Seasons under the Sea

Logiczne 7 października 2010

Fishdom: Seasons under the Sea to gra logiczna z łamigłówkami typu „połącz trzy elementy”, stworzona przez ekipę deweloperską firmy Playrix Entertainment. Gracze mają okazję urządzić wirtualne akwaria dekorując je akcesoriami nawiązującymi do świąt bożego narodzenia, halloween i święta dziękczynienia.

PC

Carps & Dragons
Carps & Dragons

Zręcznościowe 22 sierpnia 2013

Lekko zmodyfikowany port gry zręcznościowej wydanej na Wii w 2009 roku. Celem zabawy jest łapanie rozmaitych gatunków wyskakujących z wody ryb przy pomocy gigantycznej siatki.

3DS