Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCPS4XONEXSXPS5
Okładka Bassmaster Fishing 2022 (PC)
OkładkaBassmaster Fishing 2022 (PC)

Bassmaster Fishing 2022

Poświęcona wędkarstwu gra symulacyjna, oparta na licencji Bassmaster Classic. Bassmaster Fishing 2022 oferuje rozbudowany tryb kariery i moduł multiplayer. Produkcja została opracowana przez studio Dovetail Games i korzysta z technologii Unreal Engine.

Symulacje | FPP | wędkarstwo | ryby | funkcje cross-platform | Xbox Game Pass

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bassmaster Fishing 2022 jest realistyczną grą symulacyjną poświęconą wędkarstwu. Projekt oparto na oficjalnej licencji turnieju Bassmaster Classic, którego uczestnicy rywalizują w połowie bassa wielkogębowego. Produkcja została opracowana i wydana przez studio Dovetail Games.

Mechanika

W Bassmaster Fishing 2022 akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Gra pozwala nam wcielić się w jednego z dziesięciu zawodowych wędkarzy, jak choćby Scott Martin czy Hank Cherry, i oddaje nam do dyspozycji 8 oficjalnych łowisk, wśród których znajdziemy między innymi rzekę Sabine oraz jezioro Hamilton.

Chcąc odnosić sukcesy, musimy nie tylko zaopatrzyć się w możliwie najlepszy sprzęt (jak przynęty Missile Baits, łodzie Skeeter Boats czy silniki Yamaha), lecz również popisać się odpowiednią wiedzą. Ważną rolę odgrywa tu poznanie miejsc połowu (które możemy oznaczać na mapach), a także zwyczajów ryb (w zależności od pory dnia można je znaleźć na różnych głębokościach).

Tryby gry

W Bassmaster Fishing 2022 znajdziemy rozbudowany tryb kariery, w którym stopniowo zdobywamy sławę, biorąc udział w coraz bardziej prestiżowych wydarzeniach – od College Series, przez Open i Elite Series, skończywszy na Bassmaster Classic – po drodze podpisując coraz bardziej intratne umowy ze sponsorami. Nasze poczynania komentuje oficjalny spiker turniejowy – Dave Mercer.

Ponadto zaimplementowano tu obszerny tryb multiplayer z globalnymi rankingami i funkcjami cross-platform.

Kwestie techniczne

Bassmaster Fishing 2022 działa w oparciu o technologię Unreal Engine. Produkcja robi przyzwoity użytek z możliwości tego silnika, a oko można zawiesić zwłaszcza na malowniczych i zróżnicowanych lokacjach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Bassmaster Fishing 2022 cena w dniu premiery: 142,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Bassmaster Fishing 2022

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Bassmaster Fishing 2022 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Quad Core 3.5 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 lub lepsza
  • 21 GB HDD
  • Windows 10 64-bit
PC
PS4
PS5
XONE
XSX