Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCPS4Switch
Okładka Reel Fishing: Road Trip Adventure (PC)

Reel Fishing: Road Trip Adventure

Poświęcona wędkarstwu gra symulacyjna, reprezentująca serię rozwijaną od 1997 roku. Reel Fishing: Road Trip Adventure opowiada o trójce przyjaciół, którzy (zachęceni przez tajemniczego nieznajomego) postanawiają udać się w podróż, by złowić pewną nieuchwytną rybę.

Symulacje | wędkarstwo | ryby

Okładka Reel Fishing: Road Trip Adventure (PC)

producent: Natsume Inc.

wydawca: Natsume Inc.

data premiery gry:

17wrz2019

PS4 Switch PC

Reel Fishing: Road Trip Adventure to symulacja wędkarstwa, za której opracowaniem stoi studio Natsume; mowa o deweloperach mających w swoim portfolio między innymi takie serie, jak Harvest Moon czy Rune Factory. Opisywany tytuł stanowi kolejną odsłonę cyklu rozwijanego od 1997 roku.

Fabuła

Reel Fishing: Road Trip Adventure opowiada historię trójki przyjaciół, którym napotkany w muzeum nieznajomy opowiedział o pewnej nieuchwytnej rybie. Protagoniści postanawiają udać się w podróż i spróbować ją odnaleźć (oraz oczywiście złowić), a także odkryć tożsamość tej tajemniczej postaci.

Mechanika

W grze Reel Fishing: Road Trip Adventure akcję ukazano z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Zabawa polega na wykonywaniu zadań związanych z połowem ryb. Po zarzuceniu wędki czekamy, aż nasza ofiara połknie przynętę; wówczas musimy kręcić kołowrotkiem, jednocześnie uważając, by nie opróżnić paska wytrzymałości. Nim ryba trafi w nasze ręce, od czasu do czasu musimy także uporać się z prostym QTE.

Przedstawicieli ponad dwudziestu gatunków wodnych stworzeń próbujemy złapać w ponad dziesięciu miejscach zróżnicowanych pod kątem występujących w nich ryb – od brzegu strumienia, przez malownicze jezioro aż po pełne morze. Oprócz tego w miarę postępów nie tylko rozwijamy swoją postać, nabywając nowe umiejętności, lecz także wytwarzamy coraz lepsze wędki, kołowrotki oraz przynęty i stopniowo stajemy się prawdziwymi specjalistami w swoim fachu.

Kwestie techniczne

Reel Fishing: Road Trip Adventure posiada trójwymiarową grafikę przyzwoitej jakości. Podobać się mogą zarówno malownicze krajobrazy, jak i pieczołowicie zaprojektowane ryby.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 120,00 PLN

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do Reel Fishing: Road Trip Adventure

Wymagania wiekowe Reel Fishing: Road Trip Adventure

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Reel Fishing: Road Trip Adventure

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Intel Core i5-7600 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 7 64-bit

PS4
Switch
PC