Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCiOSAND
Okładka Ultimate Fishing Simulator (PC)

Ultimate Fishing Simulator

Zaawansowany symulator wędkarski, przygotowany we współpracy studia Ultimate Games z firmą PlayWay. Głównym celem twórców Ultimate Fishing było stworzenie gry, która możliwie jak najwierniej odwzorowuje wszelkie uroki i niuanse tego popularnego hobby.

Symulacje | FPP | wędkarstwo | zagraj za darmo | polskie | indie

Ultimate Fishing to gra symulacyjna dla miłośników wędkarstwa. Jest to dzieło studia Ultimate Games, które nawiązało współpracę z firmą PlayWay – wydawcą takich tytułów jak Car Mechanic Simulator 2017, Agony czy Polska Farma 2017.

Mechanika

Głównym celem twórców Ultimate Fishing, jak sugeruje sama nazwa, było stworzenie symulatora ostatecznego, który wiernie odwzorowuje prawdziwe zmagania z rybami. W związku z tym przygotowano siedem łowisk opartych na prawdziwych miejscach występujących w Panamie, Rosji, Kanadzie czy Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że czasami łowimy, pływając łodzią nad morzem, innym razem siedzimy na brzegu jeziora, a następnie staramy się złapać rybę w przeręblu.

Zróżnicowane lokacje oznaczają, że pływają w nich rozmaite gatunki ryb, do których należy podchodzić w odmienny sposób i z innym wyposażeniem. W związku z tym do wyboru mamy szereg zróżnicowanych wędzisk, kołowrotków, haczyków, przynęt itd. Ponadto w Ultimate Fishing znajdują się także zmienne warunki pogodowe oraz pełen cykl dnia i nocy, które wraz z realistyczną fizyką wody sprawiają, że łowienie jest bardziej zróżnicowane i nieprzewidywalne – w końcu niektóre gatunki ryb łatwiej dorwać w nocy, inaczej też łowi się na spokojnym jeziorze niż na wzburzonym morzu itd.

Wszystko to uzupełnia zaawansowany edytor poziomów, umożliwiający stworzenie łowiska marzeń. Nie zabrakło również multiplayera z turniejami dla wielu graczy.

Kwestie techniczne

Jak na symulator łowienia ryb, Ultimate Fishing prezentuje się bardzo ładnie. Deweloperzy przywiązali dużą uwagę do wykonania osprzętu, przynęt i innych akcesoriów. Do tego woda wygląda realistycznie, a wisienką na torcie jest cykl dobowy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 8,6 / 10 na podstawie 31 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 71,99 PLN

Gry podobne do Ultimate Fishing Simulator

Wymagania wiekowe Ultimate Fishing Simulator

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Ultimate Fishing Simulator

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 lub lepsza, 12 GB HDD, Windows 7/8/8.1/10
Minimalne: Intel Core i5, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza, 12 GB HDD, Windows 7/8/8.1/10

PC
iOS
AND