Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka Love Rocks Starring Shakira (AND)

Love Rocks Starring Shakira

Gra logiczna przeznaczona na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS, stworzone przez znane studio Rovio Entertainment – twórców słynnej na całym świecie marki Angry Birds.

Logiczne | zagraj za darmo | połącz trzy elementy

Okładka Love Rocks Starring Shakira (AND)

data premiery gry:

13paź2015

iOS

14paź2015

AND

Love Rocks Starring Shakira to kolejna aplikacja firmy Rovio Entertainment przeznaczona na platformę AND i iOS. Tym razem deweloperzy odpowiedzialni za takie hity jak Bad Piggies, Nibblers i oczywiście serię Angry Birds postanowili nawiązać współpracę ze słynną piosenkarką Shakirą. Produkcja udostępniana jest za darmo, ale producenci zastosowali w niej popularne mechanizmy związane z mikropłatnościami. Za pieniądze możemy np. natychmiastowo uzupełnić brakujące życia, czy też dokupić specjalny kamień ułatwiający rozgrywkę.

Mechanika

Love Rocks Starring Shakira na platformę AND i iOS to układanka typu match-3, tyle, że w tym przypadku nie przesuwamy elementów na planszy, a zrzucamy je z góry, podczas rozgrywki podzielonej na tury. W ten sposób staramy się łączyć rozmaite cenne kamienie w biżuterię. Podobnie jak w innych produkcjach typu połącz trzy elementy, tak i w tym przypadku najlepsze wyniki osiąga się tworząc jak najdłuższe łańcuszki. Co ciekawe, podczas układania nie liczy się tylko sama barwa danego kryształu, gdyż w późniejszych etapach mamy do czynienia z kolorowymi elementami, wewnątrz których widnieją różne znaki. Dzięki temu możemy położyć np. obok zielonego elementu czerwony odpowiednik z takim samym oznaczeniem i też zdobyć punkty. System ten daje całkiem spore pole do popisu, a sama gra dzięki niemu wyróżnia się na tle konkurencji.

Na start twórcy przygotowali około 150 poziomów, które umieszczono w różnych zakątkach globu. W trakcie zabawy odwiedzamy m.in. Tadż Mahal czy też El Dorado. Ponadto zatroszczono się o system rankingów oraz aspekty społecznościowe – gracze, logując się do serwisu Facebook, mogą porównywać swoje wyniki z osiągnięciami znajomych i rywalizować z nimi.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna Love Rocks Starring Shakira na platformę AND i iOS jest przyzwoitej jakości, aczkolwiek tytuł nie wyróżnia się pod tym względem jakoś szczególnie. Podczas zabawy przygrywają nam za to nieco przerobione piosenki Shakiry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Gry podobne do Love Rocks Starring Shakira

Wymagania wiekowe Love Rocks Starring Shakira

odpowiednia dla każdego wieku

Shakira, imigranci i Minecraft - mobilne premiery tygodnia (m.in. Love Rocks, Cloud Chasers, Minecraft: Story Mode)
Shakira, imigranci i Minecraft - mobilne premiery tygodnia (m.in. Love Rocks, Cloud Chasers, Minecraft: Story Mode)

wiadomość16 października 2015

W tym tygodniu w ofertach sklepów App Store i Google Play zadebiutowało kilka interesujących produkcji, w tym Love Rocks starring Shakira, Cloud Chasers, Minecraft: Story Mode, Syberia II i NBA 2K16. Przybliżmy niektóre z nich.

iOS
AND