Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka Love Rocks Starring Shakira (iOS)
OkładkaLove Rocks Starring Shakira (iOS)

Love Rocks Starring Shakira

Gra logiczna przeznaczona na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS, stworzone przez znane studio Rovio Entertainment – twórców słynnej na całym świecie marki Angry Birds.

Logiczne | zagraj za darmo | połącz trzy elementy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Love Rocks Starring Shakira Premiera

13paź2015

iOS

14paź2015

AND

Gry podobne do Love Rocks Starring Shakira

Candy Crush Saga

Bejeweled 2

Nibblers

Love Rocks Starring Shakira to kolejna aplikacja firmy Rovio Entertainment przeznaczona na platformę AND i iOS. Tym razem deweloperzy odpowiedzialni za takie hity jak Bad Piggies, Nibblers i oczywiście serię Angry Birds postanowili nawiązać współpracę ze słynną piosenkarką Shakirą. Produkcja udostępniana jest za darmo, ale producenci zastosowali w niej popularne mechanizmy związane z mikropłatnościami. Za pieniądze możemy np. natychmiastowo uzupełnić brakujące życia, czy też dokupić specjalny kamień ułatwiający rozgrywkę.

Mechanika

Love Rocks Starring Shakira na platformę AND i iOS to układanka typu match-3, tyle, że w tym przypadku nie przesuwamy elementów na planszy, a zrzucamy je z góry, podczas rozgrywki podzielonej na tury. W ten sposób staramy się łączyć rozmaite cenne kamienie w biżuterię. Podobnie jak w innych produkcjach typu połącz trzy elementy, tak i w tym przypadku najlepsze wyniki osiąga się tworząc jak najdłuższe łańcuszki. Co ciekawe, podczas układania nie liczy się tylko sama barwa danego kryształu, gdyż w późniejszych etapach mamy do czynienia z kolorowymi elementami, wewnątrz których widnieją różne znaki. Dzięki temu możemy położyć np. obok zielonego elementu czerwony odpowiednik z takim samym oznaczeniem i też zdobyć punkty. System ten daje całkiem spore pole do popisu, a sama gra dzięki niemu wyróżnia się na tle konkurencji.

Na start twórcy przygotowali około 150 poziomów, które umieszczono w różnych zakątkach globu. W trakcie zabawy odwiedzamy m.in. Tadż Mahal czy też El Dorado. Ponadto zatroszczono się o system rankingów oraz aspekty społecznościowe – gracze, logując się do serwisu Facebook, mogą porównywać swoje wyniki z osiągnięciami znajomych i rywalizować z nimi.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna Love Rocks Starring Shakira na platformę AND i iOS jest przyzwoitej jakości, aczkolwiek tytuł nie wyróżnia się pod tym względem jakoś szczególnie. Podczas zabawy przygrywają nam za to nieco przerobione piosenki Shakiry.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Love Rocks Starring Shakira: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND