Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneWWWiOSAND
Okładka Bubble Witch 2 Saga (WWW)

Bubble Witch 2 Saga

Kontynuacja gry Bubble Witch Saga z 2012 roku. W produkcji pomagamy wiedźmie Stelli i jej kotom wypędzić złe moce z fantastycznej i niegdyś spokojnej krainy. Zabawa opiera się na strzelaniu kolorowymi bąbelkami do innych tego typu elementów znajdujących się na górze planszy.

Logiczne | zagraj za darmo | połącz trzy elementy | bust-a-move

Okładka Bubble Witch 2 Saga (WWW)

producent: King

wydawca: King

Strona oficjalna

data premiery gry:

15maj2014

AND

3cze2014

iOS

4cze2014

WWW
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bubble Witch 2 Saga to gra przeglądarkowa, będąca kontynuacją Bubble Witch Saga z 2012 roku. Produkcja została opracowana przez firmę King, specjalizującą się w grach mobilnych, casualowych i społecznościowych. Działający od 2003 roku wydawca i deweloper zasłynął takimi projektami jak Alpha Betty Saga, Candy Crush Soda Saga czy też Farm Heroes Saga. Pod koniec 2014 roku produkcje firmy mogły się pochwalić ponad 350 milionami aktywnych użytkowników, a przychody przekroczyły 2,5 miliarda dolarów.

Fabuła

Historia opowiadana w Bubble Witch 2 Saga jest stosunkowo prosta i przyjemna. Gracze muszą pomóc dobrej wiedźmie Stelli i jej kotom wypędzić złe moce z fantastycznej i niegdyś spokojnej krainy. By tego dokonać, trzeba pokonać jednak szereg krótkich poziomów.

Mechanika

Rozgrywka polega na strzelaniu kolorowymi bąbelkami do ich odpowiedników znajdujących się na górze planszy, łącząc je w grupki liczące przynajmniej trzy egzemplarze. Dzięki temu eliminujemy je, zdobywając punkty. Na poszczególnych levelach, których twórcy przygotowali dosłownie setki, mamy czasami różne cele do wykonania, np. musimy dostać się do pokładów magii znajdujących się na samej górze. Po wykonaniu zadania, wszystkie pozostałe na planszy bąbelki spadają do kotłów na dole, a my dostajemy w zamian dodatkowe punkty. Podczas zabawy należy jednak być ostrożnym, gdyż zawsze dysponujemy ograniczoną liczbą ruchów. Rozgrywkę można sobie ułatwić, używając specjalnych power-upów.

Tryby gry

Bubble Witch 2 Saga przeznaczone jest głównie do zabawy w samotności, aczkolwiek dzięki funkcjom społecznościowym możemy niejako walczyć ze swoimi znajomymi, rywalizując na punkty w rankingach. Tytuł nie oferuje jednak tradycyjnego multiplayera.

Kwestie techniczne

Tytuł wykorzystuje tę samą technologię, co pozostałe produkcje firmy King. W związku z tym Bubble Witch 2 Saga oferuje dwuwymiarową, kreskówkową oprawę graficzną, która wygląda po prostu schludnie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Bubble Witch 2 Saga

Wymagania wiekowe Bubble Witch 2 Saga

odpowiednia dla każdego wieku

Aladyn i przyjaciele w najlepszych mobilnych aktualizacjach
Aladyn i przyjaciele w najlepszych mobilnych aktualizacjach

wiadomość4 października 2016

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds Seasons, Banana Kong, Bubble Witch 2 Saga, Disney Crossy Road oraz Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends.

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Cardinal Quest 2, Real Racing 3 i World of Tanks Blitz)
Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Cardinal Quest 2, Real Racing 3 i World of Tanks Blitz)

wiadomość13 kwietnia 2016

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Bubble Witch 2 Saga, Cardinal Quest 2, DomiNations, Real Racing 3 i World of Tanks Blitz.

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Apocalypse Meow, Lara Croft GO, Century City)
Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Apocalypse Meow, Lara Croft GO, Century City)

wiadomość4 grudnia 2015

Witajcie w nowej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Apocalypse Meow: Save the Last Humans, Bubble Witch 2 Saga, Lara Croft GO, Century City czy Pet Rescue Saga.

AND
iOS
WWW