Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 4 października 2016, 12:15

Aladyn i przyjaciele w najlepszych mobilnych aktualizacjach

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds Seasons, Banana Kong, Bubble Witch 2 Saga, Disney Crossy Road oraz Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Angry Birds Seasons

Zaczynamy od Angry Birds Seasons. To druga odsłona serii i ma na karku już sześć lat, więc fakt, że wciąż dostaje regularnie aktualizacje jest bardzo imponujący. Najnowszy patch przynosi drugą i ostatnią część przygody Pigywood Studios, którą rozgrywamy na 21 nowych poziomach. Do tego dochodzą trzy mapy bonusowe i drugie tyle turniejowych.

Angry Birds Seasons w App Store

Angry Birds Seasons w Google Play

Banana Kong

Godną uwagi aktualizację dostał także sympatyczny endless runner Banana Kong. Patch wprowadził nową lokację w postaci plaży, a lista możliwych do ujeżdżania zwierząt powiększyła się o węza. Ponadto pojawiły się nowe utwory muzyczne, przeszkody i typy wrogów.

Banana Kong w App Store

Banana Kong w Google Play

Bubble Witch 2 Saga

Z kolei studio King kontynuuje rozwijanie popularnego Bubble Witch 2 Saga. Wypuszczony w zeszłym tygodniu patch wzbogacił grę o dwadzieścia nowych poziomów. Tematycznie wszystkie one są powiązane z Termopilami, choć wpływa to tylko na klimat wyzwań, a nie sam ich przebieg.

Bubble Witch 2 Saga w App Store

Bubble Witch 2 Saga w Google Play

Disney Crossy Road

Warto także zwrócić uwagę na zeszłotygodniową aktualizację do Disney Crossy Road. Wzbogaciła ona grę o elementy z animowanego filmu Aladyn. Dostaliśmy więc pokaźny zestaw nowych postaci – poza tytułowym bohaterem znajdziemy wśród nich także Jasmine, Rejah, Iago oraz Dżina. Natomiast listę lokacji zasiliła znana z ekranów kraina Agrabah.

Disney Crossy Road w App Store

Disney Crossy Road w Google Play

Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends

Ostatnią aktualizacją, o jakiej chcemy wspomnieć jest ta, którą otrzymała gra Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends. Dodała ona nowe postaci (w tym te z filmu Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia), wyzwania oraz moduł treningowe. Ponadto zmieniono zbalansowanie wirtualnego sklepiku.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends w App Store

Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends w Google Play