Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 17 stycznia 2017, 10:36

Postacie z Mulan i The King of Fighters '98 wśród najlepszych mobilnych aktualizacji

Omawiamy wydane w minionym tygodniu aktualizacje do takich gier mobilnych jak Crusaders Quest, Disney Crossy Road, Don’t Starve: Pocket Edition, Fly Catbug Fly! oraz Skyline Skaters.

TYM RAZEM POLECAMY AKTUALIZACJE DO:
 1. Crusaders Quest,
 2. Disney Crossy Road,
 3. Don’t Starve: Pocket Edition,
 4. Fly Catbug Fly!,
 5. Skyline Skaters.

Zgodnie z tradycją, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych aktualizacji, jakie ukazały się do gier mobilnych w zeszłym tygodniu. Wydaje się, że deweloperzy powrócili do pełni sił po Świętach, gdyż dużo produkcji dostało patche z tym, co lubimy najbardziej, czyli nową zawartością.

Crusaders Quest

Zaczynamy od Crusaders Quest, czyli popularnego RPG-a studia NHN Entertainment. Gra dostała aktualizację, która dodała do kampanii siódmy epizod. Ponadto autorzy nawiązali współpracę z firmą SNK, czego rezultatem jest rozszerzenie listy bohaterów o sześciu wojowników z mordobicia The King of Fighters '98. Ta bijatyka stała się również inspiracją dla jednego nowego lochu.

 1. Crusaders Quest w App Store
 2. Crusaders Quest w Google Play

Disney Crossy Road

Godnego uwagi patcha dostało również Disney Crossy Road. Jak to zwykle w przypadku tej gry bywa, główną atrakcją łatki jest zestaw nowych bohaterów. Tym razem jest ich piętnastu i pochodzą oni z animowanego filmu Mulan. Nie zabrakło także opartej na tym kinowym przeboju nowej lokacji w postaci cesarskiego pałacu.

 1. Disney Crossy Road w App Store
 2. Disney Crossy Road w Google Play

Don't Starve: Pocket Edition

Kilka tygodni temu na iOS zadebiutowało Don't Starve: Shipwrecked. W porównaniu z poprzednią mobilną odsłoną cyklu gra oferuje nowy system sterowania w postaci wirtualnego pada oraz poprawioną optymalizację silnika, dzięki czemu całość działa szybciej i wolniej wyczerpuje baterię. Teraz wszystkie te ulepszenia zostały przeniesione do Don’t Starve: Pocket Edition w formie darmowej aktualizacji.

Niestety, na razie patch dostępny jest tylko na iOS i nie wiemy, kiedy możemy się spodziewać wydania na Androida.

 1. Don’t Starve: Pocket Edition w App Store
 2. Don’t Starve: Pocket Edition w Google Play

Fly Catbug Fly!

Z kolei Fly Catbug Fly! otrzymała łatkę związaną z premierą trzeciego sezonu serialu animowanego Bravest Warriors, na którym bazuje ta mobilna zręcznościówka. Patch wprowadził do kampanii nowy poziom oraz osiemnaście dodatkowych przedmiotów.

 1. Fly Catbug Fly! w App Store
 2. Fly Catbug Fly! w Google Play

Skyline Skaters

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć, jest ta, jaką otrzymał endless runner Skyline Skaters. Pierwszy od wielu miesięcy nowy patch pozwala szaleć na dachach Szanghaju. Ponadto dodano opcję przebijania się przez szyby budynków i podróżowania w ich wnętrzach.

 1. Skyline Skaters w App Store
 2. Skyline Skaters w Google Play