Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 5 kwietnia 2016, 13:20

autor: Adrian Werner

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Angry Birds Seasons, Subway Surfers i Vainglory)

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds Seasons, Crusaders Quest, Knights of Pen & Paper 2, Subway Surfers czy Vainglory.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store oraz Google Play.

Angry Birds Seasons

Zaczynamy od Angry Birds Seasons. Co by nie mówić o studio Rovio, jego członkowie zawstydzają większość konkurencji pod względem tego, jak długo wspierają i rozwijają swoje gry. Angry Birds Seasons ma już prawie sześć lat na karku, a mimo to w zeszłym tygodniu otrzymało aktualizację z dwunastoma nowymi poziomami. Wszystkie one osadzone są w komediowej wersji XVIII-wiecznego dworu francuskiego.

Crusaders Quest

Godną uwagi aktualizację otrzymała także sympatyczna gra RPG Crusaders Quest. Patch dodał do niej siódemkę nowych bohaterów, sześć skórek i tyle samo dodatkowego uzbrojenia. To dobra okazja, aby zapoznać się z tą produkcją, jeśli do tej pory nie mieliście ku temu sposobności.

Knights of Pen & Paper 2

Ładnie rozwija się także inne RPG w postaci Knights of Pen & Paper 2. Wydany w zeszłym tygodniu patch wzbogacił grę o klasy Psionika i Druida oraz wielki nowy loch, rozmiarami przebijającymi wszystko co wcześniej oferowała ta produkcja. Zwiększono również maksymalny poziom rozwoju i poprawiono błędy techniczne.

Subway Surfers

Z kolei Subway Surfers, czyli najpopularniejszy endless runner, kontynuuje podróż po różnych zakątkach świata. Nowa łatka przenosi akcję w realia egzotycznego Madagaskaru – możemy tam pędzić m.in. przez tropikalny las deszczowy oraz słoneczny kanion. Ponadto do listy postaci dołączyła miłośniczka natury imieniem Aina.

Vainglory

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć jest ta, jaką otrzymała najlepsza mobilna MOBA, czyli Vainglory. Patch wprowadził nowego bohatera w postaci robota Alpha oraz nowy tryb rozgrywki Battle Royale, oferujący krótsze, ale znacznie bardziej dynamiczne mecze.