Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2016, 14:27

autor: Draug

Wieści ze świata (Pyrkon, The Division, Heroes of the Storm, World of Warcraft) 5/4/2016

Dziś piszemy o festiwalu fantastyki Pyrkon 2016, naprawie poważnego problemu w Tom Clancy’s The Division patchem 1.1, darmowym weekendzie ze wszystkimi postaciami w Heroes of the Storm oraz o graczu, który osiągnął maksymalny poziom w World of Warcraft, używając maty tanecznej. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Festiwal fantastyki Pyrkon 2016 w najbliższy weekend

W najbliższy weekend (8-10 kwietnia) w Poznaniu odbędzie się szesnasta edycja Pyrkonu – festiwalu (konwentu) fantastyki, na którym coś dla siebie znajdą zarówno entuzjaści literatury fantasy i science-fiction, komiksu, mangi i anime, gier planszowych, larpów czy cosplayu, jak i miłośnicy elektronicznej rozrywki. Na tych ostatnich czekają m.in. strefa indie (z deweloperami prezentującymi swoje dzieła i stoiskami do grania), strefa retro oraz turnieje League of Legends i StarCrafta II. Co więcej, wśród zaproszonych gości spotkacie Heda z tvgry.pl. Naszej małej relacji z imprezy możecie wypatrywać w przyszłym tygodniu na Gameplay.pl.

Wieści ze świata (Pyrkon, The Division, Heroes of the Storm, World of Warcraft) 5/4/2016 - ilustracja #1

The Division – patch 1.1 naprawi błąd blokujący logowanie się

W grze Tom Clancy’s The Division wielu graczy napotkało ostatnio poważny problem, polegający na utrzymującym się przez wiele dni braku możliwości połączenia się z serwerem. Deweloper przeprowadził wnikliwe „śledztwo” w tej sprawie i ustalił wreszcie, że jedną z głównych przyczyn wystąpienia trudności było… tworzenie wysokopoziomowych plecaków na ekwipunek. Ubisoft zapewnił, że usunięcie tego błędu ma teraz dla niego najwyższy priorytet, i zapowiedział, iż rozwiązanie problemu nastąpi 12 kwietnia, wraz z publikacją patcha 1.1. Do tego czasu twórcy zalecają graczom, by nie mieli ulepszeń dodanych do przedmiotów, których nie używają. Warto przypomnieć, że wspomniana łatka 1.1 wprowadzi do gry także dużo nowej zawartości – więcej informacji na jej temat znajdziecie w naszej wcześniejszej wiadomości.

Heroes of the Storm z darmowymi bohaterami przez weekend

Z okazji nadchodzącego finału turnieju Heroes of the Dorm firma Blizzard Entertainment pozwoli w najbliższy weekend (8-11 kwietnia) cieszyć się wszystkimi postaciami w grze Heroes of the Storm za darmo. Ponadto od 8 do 18 kwietnia ilość zdobywanego doświadczenia w tej MOB-ie będzie większa o 50%.

Ktoś wbił poziom 100. w World of Warcraft na macie tanecznej

Użytkownik Twitcha o ksywce Rudeism dokonał ostatnio karkołomnego wyczynu – osiągnął najwyższy (100.) poziom w World of Warcraft, grając przy użyciu… maty do tańczenia (dzięki, VG247). Rozwinięcie trollowego mnicha do maksimum zajęło mu prawie 132 godziny. W następnej kolejności Rudeism zamierza spróbować swoich sił w Heroes of the Storm, korzystając z gitary od gier muzycznych.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: