Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 6 września 2016, 09:55

autor: Adrian Werner

Potwory i spółka, kozy w szkole oraz inne najlepsze mobilne aktualizacje

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Disney Crossy Road, Goat Simulator, Guild of Dungeoneering, Sky Force Reloaded oraz Overkill 3.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Disney Crossy Road

Zaczynamy od Disney Crossy Road. Gra dostała w zeszłym tygodniu sporych rozmiarów aktualizację. Jak zwykle koncentrowała się ona głównie na dodaniu nowych grywalnych postaci. Tym razem jest ich dwanaście i pochodzącą z filmowej serii Potwory i spółka. Do tego dochodzą nowe lokacje powiązane z tym cyklem.

Disney Crossy Road w App Store

Disney Crossy Road w Google Play

Goat Simulator

Autorzy Goat Simulator postanowili umilić graczom powrót do szkoły. Rezultatem jest aktualizacja, która dodaje do gry nową lokację w postaci zapełnionego licznymi atrakcjami amerykańskiego liceum, wraz z otaczającymi je terenami. Ponadto twórcy poprawili interfejs.

Goat Simulator w App Store

Goat Simulator w Google Play

Guild of Dungeoneering

Wyśmienite Guild of Dungeoneering otrzymało pierwszy darmowy dodatek (z obiecywanych czterech) z nową zawartością. To bardzo duże rozszerzenie – dodaje nowy region z 21 przygodami, 3 klasy postaci, 23 typy potworów oraz 28 przedmiotów. Do tego autorzy naprawili masę mniejszych i większych błędów technicznych.

Guild of Dungeoneering w App Store

Guild of Dungeoneering w Google Play

Sky Force Reloaded

Polskie studio Infinite Dreams kontynuuje rozwijanie ślicznej strzelanki Sky Force Reloaded. Zeszłotygodniowa aktualizacja dodała do kampanii nowy poziom, zwiększając ich liczbę w grze do dwunastu. Jak zwykle jest on wyśmienicie wykonany, a wśród obecnych na nim nowych wrogów znajdziemy m.in. dinozaury wyposażone w działka laserowe. Ponadto rozszerzono listę możliwych ulepszeń uzbrojenia statku gracza.

Sky Force Reloaded w App Store

Sky Force Reloaded w Google Play

Overkill 3

Na sam koniec zostawiliśmy sobie strzelankę TPP Overkill 3. Aktualizacja dodała do kampanii nową lokację w postaci centrum miasta, oferującą sześć misji. Wprowadzono także nowy tryb kooperacyjny z dziewięcioma mapami. Możemy także spróbować sił w trybie helikopterowym, gdzie łapiemy za działko pokładowe i eliminujemy hordy celów.

Overkill 3 w App Store

Overkill 3 w Google Play