Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2016, 10:52

autor: luckie

Pecetowe Gears of War 4 na nowym gameplayu z PAX West 2016

Na tegorocznych targach PAX West zaprezentowano pecetową wersję gry Gears of War 4. W sieci pojawił się film z rozgrywką z tej edycji, opublikowany przez serwis PC Gamer.

Podczas odbywającej się w ubiegły weekend imprezy PAX West 2016 ekipa serwisu PC Gamer miała okazję przetestować pecetową wersję gry Gears of War 4 i podzieliła się z fanami nowym nagraniem z rozgrywką. Ich wrażenia z zabawy w nowe „Gearsy” z klawiaturą i myszą? Bardzo pozytywne! Film przedstawia fragment, który mieliśmy już okazję widzieć na wcześniejszym konsolowym gameplayu, ale tym razem mamy możliwość zobaczyć, jak tytuł wygląda w akcji na komputerach osobistych. Przy okazji pokazano Buzzkill, czyli ręczną wyrzutnię pił tarczowych – nowy rodzaj broni, jaki pojawi się w grze. Widać też, jak silny wiatr podczas burzy wpływa na tor lotu pocisków owego miotacza śmiercionośnych dysków.

Dla porównania ten sam fragment na Xboksie One:

Polecamy też sprawdzić prezentację rozgrywki z ulepszonego trybu Hordy, o której pisaliśmy wczoraj:

  1. Gears of War 4 - ponad dwudziestominutowa prezentacja nowej Hordy
Wysoce niestabilna pogoda to jedna z najważniejszych cech Gears of War 4. - Pecetowe Gears of War 4 na nowym gameplayu z PAX West 2016 - wiadomość - 2016-09-06
Wysoce niestabilna pogoda to jedna z najważniejszych cech Gears of War 4.

Do premiery Gears of War 4 pozostał jeszcze nieco ponad miesiąc – gra ma się ukazać 11 października 2016 roku. Tego dnia tytuł zostanie udostępniony jednocześnie na Xboksie One oraz na komputerach osobistych z systemem Windows 10. Jeśli zastanawiacie się, czy jesteście gotowi na przyjęcie produkcji na PC, sprawdźcie wymagania sprzętowe, szczególnie jeśli nastawiacie się na rozgrywkę w rozdzielczości 4K. Przygotujcie też sporo miejsca na dyskach, bo Gears of War 4 ma ważyć aż 80GB:

  1. Gears of War 4 - wymagania sprzętowe i nowy gameplay
  2. Gears of War 4 - kompendium wiedzy [Aktualizacja #4: informacje o Horde 3.0]
  3. Oficjalna strona gry Gears of War 4