Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 30 sierpnia 2016, 10:23

autor: Adrian Werner

Hollywoodzkie świnie, australijskie wyścigi i inne najlepsze mobilne aktualizacje

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds Seasons, Fallout Shelter, Horizon Chase, The Greedy Cave oraz Celsius Heroes.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Angry Birds Seasons

Zaczynamy od Angry Birds Seasons. Ta gra ma już siedem lat, a mimo to regularnie dostaje aktualizacje z dodatkową zawartością. Najnowsza wprowadziła do gry siedemnaście nowych poziomów, tematycznie stanowiących parodię hollywoodzkiego biznesu filmowego, który oczywiście opanowały świnie. Do tego dochodzą cztery poziomy bonusowe. Patch rozpoczyna przygodę nazwaną Piggywood Studios i wkrótce mamy dostać jej kontynuację.

Angry Birds Seasons w App Store

Angry Birds Seasons w Google Play

Fallout Shelter

Inną ciekawą aktualizację dostało Fallout Shelter. Opatrzona ona została numerkiem 1.7 i wprowadza masę nowych przygód, na które możemy wysłać mieszkańców schronu. Nie zabrakło także dodatkowych wyzwań. Ponadto gra obok dotychczasowych codziennych wyzwań dodała cotygodniowe. Listę zmian zamyka wprowadzenie maskotek Nuka World. Po wypełnieniu związanej z nimi misji zaczną one regularnie odwiedzać naszą kryptę i obdarowywać nas prezentami.

Fallout Shelter w App Store

Fallout Shelter w Google Play

Horizon Chase

Wyśmienita gra wyścigowa Horizon Chase świętuje właśnie pierwsze urodziny. Z tej okazji autorzy opublikowali patcha, który wzbogaca produkcję o nowe zawody, rozgrywane w Australii oraz dwa dodatkowe samochody. Ponadto zaimplementowano wsparcie dla Apple TV i Android TV.

Horizon Chase w App Store

Horizon Chase w Google Play

The Greedy Cave

Bardzo ładnie rozwija się także wyśmienite RPG The Greedy Cave. Wypuszczony w zeszłym tygodniu patch dodał do kampanii 20 pięter wypełnionych nowymi potworami i bossami. Znacząco rozszerzono również listę pancerzy. Ponadto możemy teraz zdobywać wirtualną walutę w postaci kryształów poprzez oglądanie krótkich filmików reklamowych.

The Greedy Cave w App Store

The Greedy Cave w Google Play

Celsius Heroes

Ostatnią produkcja, o której chcemy wspomnieć jest Celsius Heroes. Otrzymała ona patcha, który dodał dwa nowe obszary do kampanii, rozszerzył listę przedmiotów i pozwolił graczom na żeglowanie pomiędzy krainami. To dobra okazja, aby sprawdzić ten tytuł, gdyż przemknął on trochę niezauważony, a zasługuje na zainteresowanie. Jest to propozycja dla osób, którym podobała się idea Puzzle & Dragons, ale szukają czegoś bardziej rozbudowanego. Produkcja jest bowiem pełnokrwistym dungeon crawlerem, z skokowym ruchem, obracaniem się o 90 stopni, drużyną i systemem rozwoju. Za to same ciosy zadajemy w stylu match-3, ale musimy się spieszyć, bo wrogowie zmieniają położenie na mapie w trakcie walk. Daje to w sumie bardzo intrygujący koktajl, który zasługuje na więcej uwagi niż dostał do tej pory.

Celsius Heroes w App Store

Celsius Heroes w Google Play