Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 11 marca 2020, 12:40

Fallout Shelter Online trafi także na rynek zachodni

Sieciowa wersja Fallout Shelter przeznaczona na urządzenia z systemem Android i iOS, która do tej pory dostępna była tylko w Chinach, trafi wkrótce na rynek zachodni. Produkcja doczeka się kilku nowości i zmian względem chińskiego oryginału.

Fallout Shelter Online trafi także na rynek zachodni - ilustracja #1
Fallout Shelter już w krótce trafi na rynek zachodni.

Sieciowa wersja spin-offu jednej z najpopularniejszych serii gier postapokaliptycznychFallout Shelter – już wkrótce zadebiutuje na Zachodzie na urządzeniach z systemem Android oraz iOS (podajemy za serwisem GameRant). Do tej pory tytuł dostępny był wyłącznie w Chinach, a teraz twórcy zdecydowali się wypłynąć na szerokie wody, co zresztą nie dziwi, biorąc pod uwagę jak wielkim sukcesem był oryginalny Fallout Shelter. Wersja online gry przeznaczona na nasz rynek doczeka się kilku zmian oraz nowości. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun oraz fragment gameplaya.

W Fallout Shelter Online wprowadzono mechaniki PvP oraz możliwość łączenia się w gildie. Filary rozgrywki pozostają jednak wierne oryginałowi – będziemy rozbudowywać swój schron, wypełniać misje, odwiedzać różnorakie lokacje i dbać o potrzeby członków naszej społeczności. Według Todda Howarda, prezesa i producenta wykonawczego w Bethesda Game Studios, gracze uruchomili Fallout Shelter więcej razy niż wszystkie pozostałe gry z serii razem wzięte. Fakt, że sieciowa wersja gry trafi do szerszego grona odbiorców, może chociaż trochę naprawi reputację Bethesdy, nadszarpniętą m.in. przez niezbyt udany Fallout 76.