Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 19 lipca 2016, 12:29

autor: Adrian Werner

Wyprawy na pustkowia – najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Angry Birds 2, Fallout Shelter)

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds 2, Fallout Shelter, Love You To Bits, Sky Force Reloaded oraz Gems of War.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Angry Birds 2

Zaczynamy od Angry Birds 2. Gra w przyszłym tygodniu będzie obchodziła swoje pierwsze urodziny i z tej okazji dostała dużą aktualizację, która zawiera aż 80 nowych poziomów. Wprowadzono także dodatkowe awatary, codzienne misje z nagrodami oraz możliwość noszenia kapeluszy.

Angry Birds 2 w App Store

Angry Birds 2 w Google Play

Fallout Shelter

Wielką aktualizację otrzymało także Fallout Shelter. Patch pozwala wysyłać mieszkańców schronu na misje na pustkowia i do ruin miast. Zapewnia nam to dostęp do przedmiotów, kapsli i schematów, a podczas tych przygód nasi podwładni otrzymują okazję do zmierzenia się z nieznanymi wcześniej typami wrogów. Do tego doszedł przebudowany system walki, który teraz umożliwia graczom aktywny udział w starciach poprzez wydawanie rozkazów i aktywowanie ataków krytycznych.

Fallout Shelter w App Store

Fallout Shelter w Google Play

Gems of War

Godną uwagi aktualizację dostało także Gems of War, czyli jedna z najlepszych hybryd match-3 i RPG. Patch dodał  tryb eksploracji, pozwalający na ponowne odwiedzanie podbitych ziem. Świat gry powiększył się też o nowe królestwo i dodatkową klasę bohatera. Przerobiono także sposób funkcjonowania wojsk, poprawiono grafikę oraz zoptymalizowano kod sieciowy. 

Gems of War w App Store

Gems of War w Google Play

Love You To Bits

Love You To Bits okazało się jedną z najlepszych mobilnych przygodówek tego roku. Jedyną wadą była krótka kampania. Teraz ten problem stał się trochę mniej poważny, gdyż twórcy właśnie wypuścili darmową aktualizacje, która dodaje do trybu fabularnego dwa nowe poziomy. Jeden z nich osadzony jest w lesie, a drugi oferuje przygodę w intrygującej stylistyce czerni i bieli.

Love You To Bits w App Store

Sky Force Reloaded

Warto także zwrócić uwagę na aktualizację Sky Force Reloaded, czyli ślicznej strzelanki autorstwa polskiego studia Infinite Dreams. Łatka dodała do gry dwa poziomy – jeden do kampanii i drugi do trybu turniejowego. Pierwszy z nich jest skąpany w zielonym świetle, a drugi toczy się nad ruinami cywilizacji  Azteków. Ponadto pojawił się nowy model statku.

Sky Force Reloaded w App Store

Sky Force Reloaded w Google Play