Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCiOSAND
Okładka Love You to Bits (PC)
OkładkaLove You to Bits (PC)

Love You to Bits

Utrzymana w klimacie science fiction oryginalna przygodówka point-and-click, stworzona we współpracy dwóch hiszpańskich ekip niezależnych: Alike Studio oraz Pati.io.

Przygodowe | science fiction | point-and-click | 2D | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Love You to Bits Premiera

anulowana

PC

25lut2016

iOS

19paź2017

AND

Gry podobne do Love You to Bits

Shank 2

Mark of the Ninja

Tiny Thief

Love You to Bits to niecodzienna produkcja z gatunku point & click, osadzona w klimatach sci-fi. Tytuł został stworzony dzięki połączonym siłom dwóch hiszpańskich ekip - Alike Studio oraz Pati.io. Jest to pierwszy projekt obu zespołów, ale wśród ich członków znajdują się osoby odpowiedzialne za ciepło przyjęte Tiny Thief, które zostało wydane w 2013 roku przez słynne Rovio (twórcy serii Angry Birds).

Gracze kierują poczynaniami chłopaka, którego dziewczyna-robot została zniszczona, a części jej ciała rozproszyły się po całym wszechświecie. Naszym celem jest podróżowanie po niezbadanych połaciach kosmosu, w poszukiwaniu elementów należących do lubej. Dzięki temu finalnie być może uda nam się złożyć ją na powrót.

Rozgrywka polega na odwiedzaniu kolejnych fantastycznych lokacji i eksplorowaniu ich w poszukiwaniu części należących do mechanicznej dziewczyny. Podczas zabawy wykorzystujemy mechanikę gier point & click, opierającą się na zbieraniu poukrywanych przedmiotów oraz rozwiązywaniu mniej i bardziej skomplikowanych zagadek.

Charakterystyczną cechą Love You to Bits jest oprawa graficzna. Twórcy postanowili wykorzystać dwuwymiarowy, kreskówkowy styl graficzny, nadając grze ciekawego klimatu, łączącego w jedno świat baśni i sci-fi. Dzięki temu produkcja wyróżnia się spośród licznej konkurencji.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Love You to Bits: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
AND
iOS