Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 11 kwietnia 2017, 12:57

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Crossy Road, Shooty Skies i Love You to Bits)

Tym razem polecamy sprawdzenie aktualizacji do takich gier mobilnych jak Crossy Road, Love You to Bits, Rick and Morty: Pocket Mortys, Shooty Skies czy Thumb Drift.

TYM RAZEM POLECAMY AKTUALIZACJE DO:
 1. Crossy Road,
 2. Love You To Bits,
 3. Rick and Morty: Pocket Mortys,
 4. Shooty Skies,
 5. Thumb Drift.

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych aktualizacji, jakie ukazały się do gier mobilnych w minionym tygodniu. Jak zwykle skoncentrowaliśmy się głównie na patchach dodających nową zawartość lub ulepszających produkcje o nowe funkcje.

Crossy Road

Zaczynamy od popularnej zręcznościówki Crossy Road. Jak zwykle w przypadku tej gry, aktualizacja dodała zestaw nowych grywalnych postaci. Tym razem jest ich jedenaście. Warto wspomnieć, że patch na razie dostępny jest tylko na iOS, ale lada chwila powinien pojawić się także na Androidzie. Niestety, wydaje się, że autorzy porzucili wersję na mobilne Windowsy, gdyż ostatnia łatka ukazała się prawie rok temu.

 1. Crossy Road w App Store
 2. Crossy Road w Google Play

Love You To Bits

Dużą aktualizację dostała także wyśmienita przygodówka Love You To Bits. Dodała ona trzy nowe poziomy, stanowiące zwieńczenie całej kampanii. Jak zwykle oferują one śliczną grafikę oraz pomysłowe zagadki. Ponadto poprawiono kilka błędów i wprowadzono dodatkowe Osiągnięcia.

 1. Love You To Bits w App Store

Rick and Morty: Pocket Mortys

W telewizji niedawno ruszył nowy sezon kreskówki Rick and Morty i z tej okazji zaktualizowano grę Rick and Morty: Pocket Mortys. Łatka dała nam dziewiętnaście nowych postaci do zgromadzenia i poprawiła sporo małych błędów technicznych.

 1. Rick and Morty: Pocket Mortys w App Store
 2. Rick and Morty: Pocket Mortys w Google Play

Shooty Skies

Warto także zwrócić uwagę na patcha do strzelanki Shooty Skies. Dzięki niemu lista możliwych do odblokowania pilotów powiększyła się o jedenastu bohaterów, których wygląd i zdolności zainspirowane zostały heavy metalem.

 1. Shooty Skies w App Store
 2. Shooty Skies w Google Play

Thumb Drift

Ostatnią aktualizacją, o jakiej chcemy wspomnieć, jest ta, którą otrzymała gra wyścigowa Thumb Drift. Dzięki niej dostaliśmy możliwość zabawy w trybie Daytona Coin Frenzy, pozwalającej raz dziennie przejechać się po pełnej monet trasie. Dodano także dwanaście nowych samochodów do odblokowania.

 1. Thumb Driftw App Store
 2. Thumb Drift w Google Play