Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 22 czerwca 2016, 11:15

autor: Adrian Werner

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Warbits, The Greedy Cave, The Last Warlock)

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Lost in Harmony, Mazes of Karradash 2, The Greedy Cave, The Last Warlock oraz Warbits.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

Lost in Harmony

Zaczynamy od muzycznej zręcznościówki Lost in Harmony. W nowej aktualizacji otrzymała ona dodatkowy kreator poziomów. Automatycznie analizuje on wskazane przez nas piosenki i na ich podstawie kreuje nowe mapy oraz wyzwania. Możemy także projektować je ręcznie, dobierając każdy detal. Ponadto autorzy wprowadzili 11 nowych osiągnięć, a wszystkie zestawy przedmiotów zostały odblokowane.

Lost in Harmony w App Store

Lost in Harmony w Google Play

Mazes of Karradash 2

Z kolei wyśmienity oldskulowy dungeon crawler Mazes of Karradash 2 dostał łatkę wprowadzającą nową grywalną rasę oraz dodatkowy ekstremalny poziom trudności nazwany Inferno, w którym wrogowie są czterokrotnie silniejsi, ale w zamian za to za ich zabijanie otrzymujemy trzykrotnie więcej złota i punktów doświadczenia. Ponadto do menu opcji dodano możliwość zabicia dowolnego bohatera i zastąpienia go nową postacią.

Mazes of Karradash 2 w App Store

Mazes of Karradash 2 w Google Play

The Greedy Cave

Warto także zwrócić uwagę na aktualizację wypuszczoną do ślicznego survivalowego roguelike'a The Greedy Cave. Dodaje ona nowy tryb rozgrywki zatytułowany Dreamworld Challenge. Trafiamy w nim do  wygenerowanego losowo świata o wyższym poziomie trudności, ale bogatszego w skarby. Naszym zadaniem jest przetrwanie jak najdłużej, gdyż usunięto opcję wskrzeszania bohatera, więc każda śmierć jest ostateczna i wymusza rozpoczęcie przygody od nowa.

The Greedy Cave w App Store

The Greedy Cave w Google Play

The Last Warlock

Godną uwagi aktualizację otrzymało również sandboksowe strategiczne RPG The Last Warlock. Łatka dodała dwie nowe przygody fabularne i tyle samo map multiplayer, a do fauny wirtualnego świata dołączyło kilka nowych gatunków zwierząt. Ponadto poprawiono garść błędów technicznych, w tym przede wszystkim ten, który powodował desynchronizację podczas rozgrywek sieciowych.

The Last Warlock w App Store

The Last Warlock w Google Play

Warbits

Na koniec chcemy wspomnieć o łatce do Warbits, czyli jednej z najlepszych mobilnych turówek tego roku. Wprowadziła ona nowe opcje konfiguracji sieciowych bitew, dodatkowy tryb rozgrywki oraz dziesięć świeżych map multiplayer. Ponadto ulepszono interfejs (pojawiła się m.in. opcja ręcznego zapisywania stanu gry) i usunięto kilka mniejszych błędów

Warbits w App Store