Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 6 grudnia 2016, 12:55

Ciemne zaułki Gadżetonu i inne najlepsze mobilne aktualizacje

Tym razem polecamy wypróbowanie aktualizacji do takich tytułów jak Angry Birds Seasons, Demon's Rise 2: Lords of Chaos, Hearthstone, Rayman Adventures oraz The Counter Of Death.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Angry Birds Seasons

Zaczynamy od Angry Birds Seasons. Studio Rovio uruchomiło świąteczny event, w ramach którego każdego dnia, od 1 do 25 grudnia, wypuszczany jest jeden nowy poziom wchodzący w skład świeżego epizodu obracającego się wokół wikingów. Dodano również dwie mapy bonusowe, kilka skórek oraz dodatkowy zestaw wyzwań.

Angry Birds Seasons w App Store

Angry Birds Seasonsw Google Play

Demon's Rise 2: Lords of Chaos

Ciekawą aktualizację dostało także taktyczne turowe RPG Demon's Rise 2: Lords of Chaos. Patch dodał dwie nowe grywalne postacie, które możemy zwerbować do drużyny – wampirzego rycerza oraz akrobatycznego mistrza szermierki. Ponadto usunięto błędy, przerobiono interfejs oraz poprawiono zbalansowanie rozgrywki. Pierwsza część serii była rozwijana przez długie lata, dzięki czemu przeobraziła się z produkcji zaledwie dobrej w wyśmienitą. Mamy nadzieję, że podobny skok jakościowy zaliczy kontynuacja.

Demon's Rise 2: Lords of Chaos w App Store

Demon's Rise 2: Lords of Chaos w Google Play

Hearthstone

Z kolei szalenie popularna karcianka Hearthstone dostała nowy dodatek – Ciemne zaułki Gadżetonu. Rozszerzenie przenosi nas w realia tytułowego portowego miasta, o kontrolę nad którym walczą trzy mafijne rodziny: Posępne Zbiry, Konfraternia i Nefrytowy Lotos. Każda z frakcji specjalizuje się w innym fachu i zbrata się tylko z wybranymi klasami.

Hearthstone w App Store

Hearthstone w Google Play

Rayman Adventures

Ludzie z firmy Ubisoft postanowili zaszaleć i dodali aż 200 nowych poziomów do platformówki Rayman Adventures. Ruszył także świąteczny event z nagrodami, a na świat gry inwazję rozpoczęły kłóliki, których pokonanie zapewnia dostęp do nowych dekoracji.

Rayman Adventures w App Store

Rayman Adventures w Google Play

The Counter Of Death

Ostatnią aktualizacją, o jakiej chcemy wspomnieć, jest ta, którą otrzymała gra The Counter Of Death. Kampania wzbogaciła się o nowy epizod, dodano osiągnięcia i kostiumy, poprawiono interfejs i system sterowania oraz wprowadzono dwie dodatkowe grywalne postacie.

The Counter Of Death w App Store

The Counter Of Death w Google Play