Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Immortals Fenyx Rising - Dolina Wiecznej Wiosny - Skrzynie
Immortals Fenyx Rising - Dolina Wiecznej Wiosny - Skrzynie
Powiększ mapę

Immortals Fenyx Rising: Skrzynie (Dolina Wiecznej Wiosny) - mapa, lista Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Legenda Immortals Fenyx Rising - Dolina Wiecznej Wiosny - Skrzynie

Skrzynie

Strzeżone skrzynie

Nocne skrzynie

Epickie skrzynie

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising zamieszczona została mapa zawierająca lokalizację wszystkich skrzyń z podziałem na zwykłe, epickie, strzeżone oraz nocne, ulokowane w regionie Dolina Wiecznej Wiosny (Valley of Eternal Spring).

W tym regionie znajdziesz 14 zwykłych skrzyń, 8 strzeżonych skrzyń, 1 nocne skrzynie oraz 16 epickich skrzyń. Zwykłe oferują najczęściej kryształy oraz owoce/grzyby, natomiast epickie skrzynie oferują nowe bronie i zbroje oraz skórki do broni czy pancerza.

Zwykła skrzynia - jaskinia blisko wodospadu i muszli [1]

Udaj się do wskazanego miejsca na mapie, tam znajdziesz mini wodospad blisko muszli. Jaskinia znajduje się po lewej stronie od wodospadu. Wejdź do środka i otwórz skrzynię.

Zwykła skrzynia - anielskie rzeźby [2]

We wskazanym miejscu na mapie znajdziesz wzniesienie z kilkoma drzewami oraz anielskimi rzeźbami. Obok nich znajdują się nierozpalone pochodnie. Rozpal trzy pochodnie, które znajdują się przy rzeźbach, następnie podejdź do nich i aktywuj trzy razy przycisk. Po aktywowaniu przycisków, zniknie czerwona bariera w środku pomieszczenia, gdzie znajduje się skrzynia.

Zwykła skrzynia - skaliste wzniesienie blisko fresku [3]

Niedaleko fresku znajduje się skaliste wzniesienie, na którym znajdziesz skrzynię.

Zwykła skrzynia - wioska z marmurową kolumną [4]

Udaj się we wskazane miejsce, tam znajdziesz małą wioskę. Na środku tej wioski znajduje się biała, marmurowa kolumna. Uderz ją dwa razy toporem, dzięki czemu odblokujesz

Zwykła skrzynia - centrum okręgu [5]

Skrzynia znajduje się na malowidle w kształcie okręgu, mianowicie w samym jego centrum.

Zwykła skrzynia - zniszczony budynek wioski [6]

Udaj się we wskazane miejsce na mapie, tam znajdziesz zniszczoną wioskę. W jednym z domów, znajduje się skrzynia. Wejdź do środka i otwórz skrzynię.

Zwykła skrzynia - otchłań [7]

Udaj się we wskazane miejsce, następnie wskocz do otchłani i umieść swoja postać na kamiennym podłożu. Niedaleko niego znajduje się wejście zablokowane przez czerwoną barierę. Blisko tego wejścia znajdziesz pochodnię. Rozpal trzy pobliskie pochodnie, które znajdują się po każdej ze stron, aby dezaktywować barierę, wejść do środka i otworzyć skrzynię.

Zwykła skrzynia - szczyt nad przepaścią [8]

Udając się we wskazane miejsce, napotkasz mini bossa widocznego na zdjęciu - Immortals Fenyx Rising: Skrzynie (Dolina Wiecznej Wiosny) - mapa, lista - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Udając się we wskazane miejsce, napotkasz mini bossa widocznego na zdjęciu. Możesz go spróbować pokonać lub zignorować go i szybko podpalić dwie pochodnie, które są blisko złotego budynku.

Zwykła skrzynia - otchłań i zagadka z platformami [9]

Udaj się we wskazane miejsce na mapie. Wskocz do otchłani, następnie napotkasz lokację z trzema platformami. Wewnątrz otchłani znajdują się skały, umieść trzy skały na trzech platformach, aby odblokować wejście do skrzyni.

Zwykła skrzynia - wzniesienie [10]

Udaj się do wskazanego miejsca na mapie. Skrzynia znajduje się na wzniesieniu.

Zwykła skrzynia - pomnik na przełęczy [11]

Blisko przełęczy, znajduje się mały pomnik, obok niego znajdziesz skrzynię oraz owoce granatu.

Zwykła skrzynia - wodna zagadka [12]

Udaj się we wskazane miejsce. Na kolumnie znajdziesz mały blok. Przenieś go na platformę z symbolem pióra. Następnie wejdź do wody i zanurkuj przez drzwi, które zamykają się i otwierają. Gdy wpłyniesz do środka, pod wodą znajdują się dwa przyciski. Aktywuj je. Trzeci przycisk znajduje się na powierzchni. Po aktywacji trzech przycisków, udaj się do skrzyni.

Zwykła skrzynia - centrum okręgu [13]

Udaj się we wskazane miejsce na mapie. Przy malowidle o kształcie okręgu, znajduje się skrzynia.

Zwykła skrzynia - góra blisko muszli [14]

Na dolnym poziomie lokacji znajduje się kilka muszli. Na jednej z gór, blisko muszli, znajduje się skrzynia. Wespnij się na samą górę i otwórz ją.

Strzeżona skrzynia - czterej żołnierze [1]

Skrzynia strzeżona jest przez czterech żołnierzy, nie stanowią oni żadnego zagrożenia. Zaatakuj ich skrytym atakiem lub za pomocą topora.

Strzeżona skrzynia - Minotaur i dwie Gorgony [2]

Aby odblokować skrzynię, musisz pokonać dwie Gorgony i Minotaura. Minotaur będzie największym zagrożeniem, jednakże warto najpierw zająć się Gorgonami, gdyż będą bardzo przeszkadzać ci w walce z Minotaurem.

Strzeżona skrzynia - Gorgony i Cyklop [3]

Tak jak poprzednim razem, najpierw zajmij się Gorgonami, dopiero potem Cyklopem. Korzystaj z okolicznych kamieni, aby ułatwić sobie walkę.

Strzeżona skrzynia - Cyklop, Gorgona i Harpie [4]

We wskazanym punkcie na mapie napotkasz Cyklopa, Gorgonę i kilka Harpi. Zajmij się Harpiami, potem Gorgoną, a na końcu Cyklopem.

Strzeżona skrzynia - Cyklop i żołnierze [5]

Na wzniesieniu spotkasz Cyklopa oraz kilku żołnierzy. Walcz za pomocą obszarowych ataków.

Strzeżona skrzynia - Gorgony i żołnierze [6]

Rozpraw się z żołnierzami i Gorgonami. W razie kłopotów, niedaleki nich znajdują się owoce granatu, dzięki którym możesz się uleczyć.

Strzeżona skrzynia - Minotaur i Harpie [7]

Na wzgórzu pokonać będziesz musiał Minotaura i Harpie. Wykonaj skryty atak na Minotaurze i zajmij się najpierw nim, uważając na dystansowe ataki harpii.

Strzeżona skrzynia - dwie Gorgony i Minotaur [8]

Wewnątrz kolumnady znajdują się dwie Gorgony oraz Minotaur. Zajmij się najpierw Gorgonami, aby zawalczyć sam na sam z Minotaurem.

Nocna skrzynia - żołnierze, Gorgony i Minotaur [1]

Tradycyjnie, aby skrzynia mogła zostać odblokowana, musi nastać noc. Gdy to się stanie, pokonać będziesz musiał kilku żołnierzy, dwie Gorgony oraz Minotaura.

Epicka skrzynia - strzały Apolla [1]

Aby odblokować skrzynię, udaj się we wskazane miejsce na mapie. W środku budynku znajdują się dwie nierozpalone pochodnie. Na górze znajduje się ogień, skieruj strzałę Apolla przez ognisko, następnie traf strzałą przez kraty po lewej stronie, a następnie pokieruj strzałę do pochodni, które znajdują się w środku dwa razy.

Epicka skrzynia - wejście do jaskini [2]

Udaj się we wskazane miejsce. Tam znajdziesz jaskinie ze złotym zabudowaniem. Wejdź do środka. Po prawej stronie przy zawalonym przejściu, znajduje się cel. Traf go za pomocą strzały. Odblokujesz dzięki temu drzwi po lewej stronie budynku. Wejdź do środka, przemieść ciężki blok i umieść go na platformie. Dzięki temu, skrzynia na górze będzie dostępna do odblokowania.

Epicka skrzynia - Minotaur [3]

Udając się do wskazanego miejsca na mapie, będziesz musiał zawalczyć z Minotaurem, a następnie postawić wiele ciężkich obiektów na platformie, takich jak skały czy pnie drzew, aby odblokować wejście do środka.

Epicka skrzynia - wrak statku [4]

Udaj się we wskazane miejsce, następnie połóż mały obiekt, taki jak kamień na platformie, która znajduje się na środku wraku statku. Gdy to zrobisz, podejdź do skrzyni i ją otwórz.

Epicka skrzynia - złoty budynek [5]

Udaj się we wskazane miejsce. Następnie strzel w cel po prawej stronie złotego budynku. Potem wrzuć kilka kamieni do środka, dzięki otwartej przestrzeni. Gdy to zrobisz, a platforma będzie odpowiednio obciążona, wejdź do środka budynku i otwórz skrzynię.

Epicka skrzynia - zagadka z dźwigniami [6]

Udaj się do wskazanego miejsca na mapie. Zobaczysz tam trzy dźwignie. Aktywuj dźwignię po lewej stronie, a następnie strzel w cel, który znajduje się również po lewej stronie, za złotym murem. Następnie pociągnij za środkową dźwignię, cel znajduje się na dachu budynku. Na sam koniec aktywuj prawą dźwignię i strzel w cel po prawej stronie, na środkowym poziomie budynku. Gdy ci się to uda, odblokujesz wejście do środka.

Epicka skrzynia - rzeźba i kapusta [7]

Kapusty przy rzeźby muszą znajdować się po bokach. Następnie pójdź w lewą stronę od czerwonej bariery. Obok znajduje się zejście. Skocz nieco niżej, zniszcz kamienie i ścianę za pomocą topora. Wejdź do środka i otwórz skrzynię.

Epicka skrzynia - przyciski [8]

Jedyne co musisz zrobić, to pójść we wskazane miejsce na mapie i aktywować dwa przyciski. One znajdują się w krzakach po lewej i prawej stronie od miejsca, gdzie znajduje się czerwona bariera.

Epicka skrzynia - złote budowle [9]

Udaj się we wskazane miejsce na mapie - Immortals Fenyx Rising: Skrzynie (Dolina Wiecznej Wiosny) - mapa, lista - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Udaj się we wskazane miejsce na mapie. Zobaczysz budowle o złotym kolorze. Wejdź na budynek po lewej stronie i stań na platformie. Następnie strzel w dwa cele. Oba cele znajdują się za czerwoną barierą która zniknie po wejściu na platformę.

Cel po lewej stronie znajduje się za czerwoną barierą - Immortals Fenyx Rising: Skrzynie (Dolina Wiecznej Wiosny) - mapa, lista - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Cel po lewej stronie znajduje się za czerwoną barierą. Cel po prawej, znajduje się za barierą, jednakże jest on nieco niżej położony i trudno dostępny. Gdy ustrzelisz je, kamienie zaczną spadać na platformę. Podejdź do tych dwóch lokacji, aktywuj przyciski i wejdź do środka, aby otworzyć skrzynię.

Epicka skrzynia - otchłań i trzy przyciski [10]

Udaj się do otchłani we wskazanym miejscu na mapie. Następnie musisz odszukać trzy przyciski i je aktywować. Jeden z nich znajduje się po lewej stronie od czerwonej bariery. Wystarczy wspiąć się wyżej po skale. Drugi znajduje się z tyłu, przy złotych ruinach. Ostatni również z tyłu, jednakże po prawej stronie, przy złotych ruinach. Po aktywowaniu trzech przycisków, udaj się do miejsca, gdzie widziałeś czerwoną barierę i wejdź do środka.

Epicka skrzynia - zapalanie pochodni [11]

Udaj się we wskazane miejsce na mapie. Twoim celem będzie zapalenie niektórych pochodni w odpowiedniej kolejności.

Ustań na platformie i zacznij zapalenia środkowej pochodni po lewej stronie - Immortals Fenyx Rising: Skrzynie (Dolina Wiecznej Wiosny) - mapa, lista - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Ustań na platformie i zacznij zapalenia środkowej pochodni po lewej stronie. Następnie środkowej po prawej. Potem skrajnie lewej-górnej pochodni, a na sam koniec skrajnie prawej-dolnej pochodni.

Gdy to zrobisz, wszystkie pochodnie się zapalą, a ty będziesz mógł zeskoczyć na dół i otworzyć skrzynię - Immortals Fenyx Rising: Skrzynie (Dolina Wiecznej Wiosny) - mapa, lista - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Gdy to zrobisz, wszystkie pochodnie się zapalą, a ty będziesz mógł zeskoczyć na dół i otworzyć skrzynię.

Epicka skrzynia - cztery przyciski [12]

Udaj się we wskazane miejsce na mapie. Będziesz musiał aktywować cztery przyciski. Jeden znajduje się blisko bariery po prawej stronie, za krzakiem. Przy schodach po lewej stronie znajdują się dwie pochodnia, jednakże tylko jedna z nich jest rozpalona. Zapal drugą, wejdź do środka i zaktywuj drugi przycisk.

Następnie wejdź po schodach na górę. Po lewej stronie znajduje się kolejna nierozpalona pochodnia. Rozpal ją za pomocą strzały Apolla, wejdź do środka budynku i aktywuj przycisk. Ostatni przycisk znajduje się na samym szczycie. Strzel w cel na górze, dzięki czemu spadną kamienie. Umieść je na platformie, przez co czerwona bariera zniknie. Aktywuj czwarty przycisk. Na sam koniec zejdź na sam dół i otwórz skrzynię.

Epicka skrzynia - skrzynia pod wodą [13]

Będąc we wskazanym miejscu, zburz ścianę za pomocą kamienia. Ściana znajduje się na wprost ciebie. Za nią znajduje się pochodnia, rozpal ją. Pochodnia znajduje się również nieco niżej, po lewej stronie. Następnie wskocz do wody, wpłyń do środka i otwórz skrzynię.

Epicka skrzynia - jaskinia ze złotym obudowaniem [14]

Wejdź do środka jaskini. Wejście jest charakterystyczne, gdyż wokół jaskini widać złote zabudowania. Będąc w środku, zniszcz ścianę po prawej (jest ukryta przez rośliny). Postaw blok za pomocą Siły Heraklesa na platformie. Następnie wskocz na samą górę, z tyłu znajduje się kolejny blok. Zrzuć go na dół, na platformę. Gdy dwa bloki zostaną umieszczone na platformie, skrzynia się zmaterializuje i będzie dostępna do otwarcia.

Epicka skrzynia - platforma i pochodnia [15]

W okolicy znajduje się kilka większych kamieni. Musisz umieścić je na platformie. Gdy to zrobisz, zmaterializujesz pochodnię po lewej stronie. Zapal ją za pomocą strzał Apolla. Skieruj strzałę w stronę prawej, rozpalonej pochodni. Gdy to zrobisz, wejdź do środka i otwórz skrzynię.

Epicka skrzynia - platforma na złotych kolumnach [16]

Udaj się we wskazane miejsce na mapie. Następnie wejdź na szczyt złotej kolumny. Tam znajdziesz platformę, na której musisz ustać. Następnie skieruj strzałę Apolla w stronie ogniska blisko niezmaterializowanej skrzyni. Gdy strzała zapłonie, skieruj ją w górę, w stronę nierozpalonej pochodni. Gdy ci się to uda, ciężki blok spadnie na ziemię. Umieść go pod skrzynią, z tyłu znajduje się wejście na platformę. Podejdź do skrzyni i ją otwórz.