Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Rozjuszony Polifem - boss, jak pokonać? Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising dowiesz się jak pokonać kolejnego głównego bossa w grze, który nazywa się Rozjuszony Polifem (Polyphemos the Enraged). Pojawia się on pod koniec zadania Mroczne sztuki (Dark Arts).

Rozjuszony Polifem jest bardzo powolnym bossem, jego ataki można bardzo łatwo przewidzieć i je uniknąć, jednakże jeśli nie uda ci się tego zrobić otrzymasz bardzo duże obrażenia. Jeden błąd i możesz skończyć z małą ilością zdrowia.

Ataki bossa są na tyle groźne, że nie opłaca, a nawet nie należy go parować - Immortals Fenyx Rising: Rozjuszony Polifem - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Ataki bossa są na tyle groźne, że nie opłaca, a nawet nie należy go parować. O wiele lepszą opcją jest ich unikanie, aby spowalniać czas i zyskać darmowe uderzenia, bez poniesienia żadnych obrażeń. Jednym z jego ataków, jest złapanie oburącz maczugi i przyłożenie nią w twoją stronę. Gdy widzisz zamach, wykonaj unik, aby spowolnić czas i zacząć go atakować. Uważaj jednak, gdyż jeden zły ruch i stracisz dużo zdrowia.

Bose może również tupnąć swoją nogą w podłogę - Immortals Fenyx Rising: Rozjuszony Polifem - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Bose może również tupnąć swoją nogą w podłogę. Atak ten spowoduje wybuch wokół jego stopy oraz stworzy cuchnący odór, który przez chwilę utrzymywać się będzie na ziemi. Wejście w to spowoduje, że zaczniesz otrzymywać obrażenia w czasie. Najlepiej unikać przez chwilę tego miejsca.

Boss ma również w zanadrzu dwa zwykłe ataki, które wykonuje jeden po drugim - Immortals Fenyx Rising: Rozjuszony Polifem - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Boss ma również w zanadrzu dwa zwykłe ataki, które wykonuje jeden po drugim. Zazwyczaj korzysta z tego ataku, gdy jesteś bardzo blisko niego. Te ataki możesz sparować, jednakże lepiej jest wykonać unik i zacząć go atakować.

Rozjuszony Polifem nie jest ciężkim bossem do pokonania, generalnie korzysta bardzo często atakuje za pomocą swojej maczugi, wykonując wypad do przodu - Immortals Fenyx Rising: Rozjuszony Polifem - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Rozjuszony Polifem nie jest ciężkim bossem do pokonania, generalnie korzysta bardzo często atakuje za pomocą swojej maczugi, wykonując wypad do przodu. Warto być bardzo blisko niego i wchodzić mu w nogi, aby większość ataków nie trafiała w twoją postać. Sukcesem do pokonania go jest wykonywanie jak najdłuższego combosa, dać się trafić jest ciężko więc trudno o niewykonanie tego celu.