Immortals Fenyx Rising: Interfejs
Aktualizacja:
Na poniższej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising znajdziesz informacje na temat interfejsu znajdującego się w grze.
Twórcy gry zaimplementowali dość minimalistyczny interfejs. Jeśli nie śledzisz żadnego zadania i tylko eksplorujesz, tak naprawdę ujrzysz tylko i wyłącznie kompas, oraz szybki dostęp do eliksirów oraz boskich mocy. Gdy nie walczysz z żadnym przeciwnikiem, pojawi się po środku na dole ekranu twój aktualny poziom zdrowia.
- 1 - Bieżąca lokacja
- 2 - Kompas
- 3 - Bieżące zadanie
- 4 - Dostęp do eliksirów
- 5 - Pasek zdrowia
- 6 - Boskie moce
1 - Bieżąca lokacja
Na samej górze widnieje napis, który informuje cię o tym, w jakiej lokacji aktualnie się znajdujesz.
2 - Kompas
Nieco niżej znajduje się główny kompas, który wskazuje najbliższe miejsca na mapie, takie jak skrzynie, wyzwania czy zadania.
3 - Bieżące zadanie
W lewym górnym rogi widnieje aktualne zadanie, które śledzisz w danym momencie. Nieco niżej są wskazówki, co musisz aktualnie zrobić, aby zbliżyć się do ukończenia zadania.
4 - Dostęp do eliksirów
W lewym dolnym rogu znajduje się dostęp do eliksirów.
5 - Pasek zdrowia
Na dole po środku widnieje twój aktualny stan zdrowia. Zwykle jest on niewidoczny, pojawia się dopiero w momencie, gdy rozpoczynasz walkę.
6 - Boskie moce
W prawym dolnym rogu znajduje się dostęp do twoich aktualnych boskich mocy.
Komentarze czytelników
Epicka skrzynia 17 - trzeba dolozyc posagowi (temu co trzyma skrzynie w reku) zrenice z kamienia. Nie dziekujcie
Ściągnąłem poradnik w wersji ePub na mojego iPhona. Jak zawsze wrzuciłem go do aplikacji Books. Nie mam pojęcia dlaczego mam krzaki zamiast polskich znaków.
Nieaktualne. Trzeba wykonywać mityczne wyzwania. Gra fajna ale u Ubisoft grind musi być.
Mam pytanie wykonuję zadania Afrodyty i w zadaniu wielka szkoda trzeba zdobyć 3 łzy Afrodyty.
2 zdobyłem a gdy chciałem zdobyć 3 to w czeluści mam komunikat potrzebne odblokowanie boskiej mocy. I problem jest taki że nie mam materiałów do tego.
Gdzie szukać tych materiałów do odblokowania boskich mocy?
Najlepszy jest łuk. Nie na początku, ale pod koniec gry nie ma sobie równych.
Wybierasz skill spowolnienie czasu podczas strzelania w powietrzu, wybierasz łuk, który daje +375% do ładowania strzał, do tego używasz błogosławieństwa Ateny, które sprawia, że każde trafienie w przeciwnika dodatkowo razi 2 następnych piorunami (można też to zdobyć poprzez zbroję).
I tak sobie hopsasz, świat w około praktycznie stoi w miejscu a ty dzięki przyśpieszeniu ładowania strzał podczas jednego skoku możesz oddać 2 super strzały, czym demolujesz wszystkich praktycznie na flowles-victory. Np. taka wzmocniona hydra luzem bez zadraśnięcia, to samo super cyklop z areny.
Tylko strzał potrzeba mieć dużo, bo ta technika szybko się kończy i trzeba przejść do klasycznego wykończenia.
Splot wydarzeń: Święta, nowy roku, zobowiązania osób tworzących poradnik. Został on już mocno zaktualizowany :)
Dlaczego od ponad miesiąca w poradniku nic się nie rusza?
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
