Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Duch przybocznego Tartaru - boss, jak pokonać? Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Ghost Lieutenant of Tartaros

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising dowiesz się jak pokonać bossa z zadania Jajo z gniazda (Nest Egg). Bossem jest Duch przybocznego tartaru (Ghost Lieutenant of Tartaros).

Duch przybocznego Tartaru jest dość specyficznym bossem, gdyż walcząc sam na sam, nie jest wielki zagrożeniem, jednakże jego zdolność przyzywania dowolnego stworzenia bądź żołnierza Tyfona sprawia, że trzeba na niego uważać.

Twoim głównym przeciwnikiem jest żołnierz walczący włócznią - Immortals Fenyx Rising: Duch przybocznego Tartaru - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Twoim głównym przeciwnikiem jest żołnierz walczący włócznią. To on przyzywa innych wrogów, aby walczyły z tobą. Zabijanie mniejszych przeciwników ma jak najbardziej sens, gdyż dzięki temu pozbywasz się przewagi liczebnej, oraz zadajesz za każdego zabitego przeciwnika, część obrażeń od wytrzymałości bossa. Jednakże priorytetowo atakuj bossa, najlepiej atakami obszarowymi, aby inni również otrzymywali obrażenia. Przyzwani wrogowie nie mają zbyt dużej ilości zdrowia.

O ile z większością przeciwników miałeś już okazję walczyć, o tyle warto wspomnieć o dwóch atakach bossa - Immortals Fenyx Rising: Duch przybocznego Tartaru - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

O ile z większością przeciwników miałeś już okazję walczyć, o tyle warto wspomnieć o dwóch atakach bossa. Nie wliczając oczywistego przyzywania posiłków, Duch może zaatakować cię powolnymi machnięciami włócznią, które bardzo łatwo ominąć. Pierwsze dwa możesz nawet sparować, natomiast trzeci jest niemożliwy do sparowania.

Drugi cios również jest niemożliwy do sparowania - Immortals Fenyx Rising: Duch przybocznego Tartaru - boss, jak pokonać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Drugi cios również jest niemożliwy do sparowania. Wbija on włócznie w ziemie i zaczyna krzyczeć. Wtedy pod twoimi stopami zaczną tworzyć się wybuchy, a następnie kolumny. Warto się oddalić, gdy wykonuje ten ruch.

Ogólna taktyka to skupianie się głównie na bossie. Gdy zostanie on ogłuszony, dobrze jest skorzystać pod sam koniec z boskiej mocy, która zadaje duże obrażenia od wytrzymałości, aby wiecznie go ogłuszać.