Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Immortals Fenyx Rising - Wrota Tartaru - Skrzynie
Immortals Fenyx Rising - Wrota Tartaru - Skrzynie
Powiększ mapę

Immortals Fenyx Rising: Skrzynie (Wrota Tartaru) - mapa, lista Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Legenda Immortals Fenyx Rising - Wrota Tartaru - Skrzynie

Skrzynie

Strzeżone skrzynie

Nocne skrzynie

Epickie skrzynie

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising zamieszczona została mapa zawierająca lokalizację wszystkich skrzyń z podziałem na zwykłe, epickie, strzeżone oraz nocne, ulokowane w regionie Wrota Tartaru (Gates of Tartaros).

W tym regionie znajdziesz 9 zwykłych skrzyń, 1 strzeżoną skrzynię, 2 nocne skrzynie oraz 2 epickie skrzynie. Zwykłe oferują najczęściej kryształy oraz owoce/grzyby, natomiast epickie skrzynie oferują nowe bronie i zbroje oraz skórki do broni czy pancerza.

Zwykła skrzynia - urwisko nad wodą [1]

Zwykła skrzynia znajduje się nad urwiskiem, blisko czerwonej wody. Wystarczy, że wespniesz się na górę, lub zlecisz w dół i otworzysz skrzynię. Jest ona niepilnowana.

Zwykła skrzynia - północ regionu [2]

Wystarczy, że pójdziesz na północ regionu, tam przy małym murze znajdziesz drugą skrzynię. Jest szansa, że natrafisz na przeciwników, jednak nie powinni oni być dla ciebie na tym etapie zagrożeniem.

Zwykła skrzynia - strzeżona przepaść [3]

Kolejna skrzynia znajduje się niedaleko dwóch wzniesień obok urwiska. Wzniesienie to jest strzeżone przez kilku żołnierzy Tyfona. Zabij ich lub skorzystaj z mocy kamuflażu Fosfora.

Zwykła skrzynia - zniszczone drzewa [4]

Na wschodzie regionu znajduje się wiele zniszczonych drzew, właśnie przy nich znajduje się skrzynia.

Zwykła skrzynia - otchłań [5]

Skrzynia znajduje się blisko góry, nad otchłanią. Wskocz na jedno z wzniesień, aby móc otworzyć skrzynię.

Zwykła skrzynia - główna góra [6]

Skrzynia znajduje się bliżej głównej góry Tartaru. Wystarczy, że wdrapiesz się nieco wyżej na górę, tam znajdziesz skrzynię

Zwykła skrzynia - strzeżone miejsce [7]

Skrzynia znajduje się blisko dużego patrolu przeciwników, na południu regionu. Walka z przeciwnikami może okazać się ciężka, dlatego jeśli posiadasz umiejętność kamuflażu Fosfora, skorzystaj z niej.

Zwykła skrzynia - przy kolumnie [8]

Niedaleko gór, znajduje się kolumna, przy której napotkasz skrzynię. Uważaj jednak, gdyż tak jak w poprzednim przypadku, tak i tutaj skrzynia jest strzeżona przez kilku przeciwników.

Zwykła skrzynia - zniszczone budowle [9]

Na zachodniej części regionu znajduje się zniszczona wioska. W niej, przy budowlach, znajdziesz skrzynię. Uważaj jednak na patrol przeciwników.

Strzeżona skrzynia - Gorgona i Sześcioręki [1]

Skrzynia jest dosyć słabo strzeżona, gdyż pilnują jej tylko Gorgona i Sześcioręki. Nie musisz walczyć z dwoma naraz, gdyż są od siebie dosyć mocno odseparowani.

Epicka skrzynia - podwodna ścieżka [1]

Warto zeskoczyć na dół z najwyższego punktu w regionie, czyli z góry Tartaru. Szybując w dół, trafisz do jaskini, w której znajduje się woda. Zanurz się w niej i przepłyń na drugą stronę. Po drugiej stronie znajduje się epicka skrzynia.

Epicka skrzynia - jaskinia i Cyklop [2]

Jedyny problem ze zdobyciem tej skrzyni jest taki, że pilnuje jej Cyklop. Sama skrzynia znajduje się w jaskini. Skorzystaj z mocy Fosfora lub pokonaj Cyklopa, następnie wejdź do środka i otwórz skrzynię.