Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Immortals Fenyx Rising - Królewski szczyt - Ambrozja
Immortals Fenyx Rising - Królewski szczyt - Ambrozja
Powiększ mapę

Immortals Fenyx Rising: Ambrozja (Królewski szczyt) - mapa, lista Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising zamieszczona została mapa zawierająca lokalizację wszystkich Ambrozji ulokowanych w regionie Królewski szczyt (King's Peak).

W tym regionie Ambrozję znajdziesz w 14 miejscach. W większości przypadków są one łatwe do zdobycia, najczęściej znajdziesz je wysoko w górach, lub na otwartym terenie.

1 - Skrzydło orła

Ambrozja znajduje się na szczycie rzeźby przedstawiającej orła. Stamtąd również będziesz mógł wykonać zwiad, aby odblokować mapę regionu

2 - Góra niedaleko bramy

Na południu regionu, znajduje się góra, a blisko niej brama, przez którą można przejść. Wdrap się na górę i zabierz Ambrozję ze sobą.

3 - Szczyt góry

Ambrozja znajduje się na szczycie góry, jednakże problematyczne może być wejście na nią, ze względu na niskie temperatury, przez co twoja postać szybko opada z sił. Musisz rozwiązać zagadkę, kładąc kamienie na platformy, a następnie zapalając pochodnie, aby móc się ocieplić.

4 - Przykuta kajdankami rzeźba z orłem

Udając się we wskazane miejsce, zauważysz rzeźbę, której ręce przykute są do góry kajdankami, a na jednym z ramion rzeźby, znajduje się orzeł. Wejdź na orła, na jego głowie znajduje się Ambrozja.

5 - Szczyt góry przy czeluści

Udaj się we wskazane miejsce, będzie to jedna z najwyższych gór, na której znajduje się czeluść. Aby się tam dostać, musisz rozpalić pochodnię. Następnie wespnij się na sam szczyt, aby podnieść Ambrozję.

6 - Zawalony most

Udaj się we wskazane miejsce, tam zobaczysz zawalony most. Na szczycie mostu znajduje się Ambrozja.

7 - Góra z podmuchami powietrza

Na północy regionu znajduje się góra, do której dostaniesz się za pomocą podmuchów powietrza. Zanim jednak z nich skorzystasz, rozpal pochodnie na sąsiedniej górze, aby twoja wytrzymałość szybko nie spadła.

8 - Wzniesienie niedaleko kotła Kirke

W pobliżu kotła Kirke, znajduje się podmuch powietrza. Zeskocz na dół i wyląduj na pobliskiej ziemi, aby podnieść Ambrozję.

9 - Szczyt góry

Niedaleko kotła Kirke, znajduje się wysoka góra na której znajduje się Ambrozja. Potrzebować do tego będziesz dużej ilości eliksirów wytrzymałości.

10 - Kolumna na górze

Najlepiej z punktu 9, polecieć do punktu 10 na mapie. Do przelecenia będziesz miał około 300 metrów, jednakże jest to najłatwiejsze rozwiązanie. Ambrozja znajduje się na oddalonej górze, tam napotkasz kilka drzew oraz kolumnę.

11 - Szczyt wielkiej bramy

Na samym początku, gdy wykonywać będziesz główne zadanie, aby dostać się na szczyt góry, przejdziesz przez wielką bramę, na jej szczycie znajduje się Ambrozja. Wespnij się właśnie tam, jeśli masz mało wytrzymałości, skorzystaj z eliksirów lub grzybów.

12 - Palec wielkiej ręki

Udaj się we wskazane miejsce na mapie. Tam zobaczysz rzeźbę, która posiada wyciągniętą rękę ku górze. Na jednym z palców, znajduje się Ambrozja.

13 - Głowa olbrzyma

Na samy końcu głównego zadania będziesz musiał wejść na rzeźbę przedstawiającą olbrzyma. Ambrozja znajduje się na jego głowie.

14 - Złoty orzeł

Najszybciej zdobędziesz Ambrozję, po walce z Ligyronem. Udaj się na najwyższy punkt regionu, przedstawiający złotego orła.