Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Immortals Fenyx Rising: Wierzchowce - jak okiełznać? Immortals Fenyx Rising poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Immortals Fenyx Rising przeczytasz i dowiesz się o tym jak zdobyć nowego wierzchowca w grze, oraz co robić, aby ułatwić sobie to zadanie.

Immortals Fenyx Rising oferuje wiele sposobów na eksplorację w grze, można biegać, szybować, teleportować się do wcześniej odwiedzonych miejsc... Można również skorzystać ze swojego wierzchowca, który oferuje bardzo dobrą mobilność.

W grze nie otrzymasz wierzchowca w prezencie, będziesz musiał sam okiełznać wierzchowca, aby móc z niego skorzystać - Immortals Fenyx Rising: Wierzchowce - jak okiełznać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

W grze nie otrzymasz wierzchowca w prezencie, będziesz musiał sam okiełznać wierzchowca, aby móc z niego skorzystać. Pierwszym krokiem jest znalezienie wierzchowca, który ci się przyda. Zazwyczaj chodzą one w grupie. Drugim krokiem jest powolne kroczenie w jego stronę. Nie można iść w jego stronę za szybko, gdyż się spłoszy i ucieknie.

Uważaj na czerwony wykrzyknik, który pojawi się nad głową wierzchowca, oznacza to, że cię widzi i może się spłoszyć - Immortals Fenyx Rising: Wierzchowce - jak okiełznać? - Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Uważaj na czerwony wykrzyknik, który pojawi się nad głową wierzchowca, oznacza to, że cię widzi i może się spłoszyć. Idź bardzo powoli w jego kierunku. Gdy już pozwoli ci podejść w miarę blisko, wciśnij przycisk interakcji, aby go okiełznać. Gdy to zrobisz, wejdziesz na wierzchowca i będziesz mógł go wybrać w swoim ekwipunku.

W momencie zdobycia swojego pierwszego wierzchowca, możesz go przyzwać w dowolnej chwili (w przypadku wersji na PS4 wystarczy przytrzymać trójkąt). W miarę możliwości, gdy będziesz posiadał większą ilość wierzchowców, możesz je wybierać w swoim ekwipunku. Zwykle różnią się od siebie wyglądem i ilością wytrzymałości.